Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Amerikas Savienotās Valstis, kā otrs lielākais automašīnu tirgus pasaulē, ir lielisks piemērs un paraugs pēc kā var noteikt pārdotākās automašīnas.

Par automašīnām Jūlijā ASV pircēji esot maksājuši vairāk nekā ierasts, CNW Tirdzniecības Pētījumi ziņo, ka vidējā darījuma cena ir palielinājusies par 8,5 % salīdzinājumā ar pagājušā gada Jūliju. Jūlijs ir jau trešais mēnesis pēc kārtas ar vairāk kā 8% palielinājumu salīdzinot ar iepriekšējo gadu mēnešiem. To ir iespaidojis arī fakts, ka lietotu mašīnu cenas ir samazinājušās jau trešo mēnesi pēc kārtas, kā ziņo automašīnu izsoles firma Manheim.

Lai arī varētu šķist, ka jaunām mašīnām šajā tirgū ietu grūti, tā tas gluži nav, jo top septiņi autoražotāju (GM; Ford; Toyota; Honda; Chrysler; Nissan; Hyundai)pārdošanas apjomi Jūlijā ir auguši par 9.3%. Gan Toyota, gan Honda ir atgriezušās topa augšgalā pēc pagājušā gada nelaimes- zemestrīces Japānā. Hondas jūlija pārdošanas apjomi ir palielinājušies par 45,3% un Toyota par 26,1%, pateicoties komunikablajai Honda Accord un pārveidotajai Honda Civic pārspējot kādreizējos top-10 patstāvīgos iedzīvotājus- Chvey Malibu un Hyundai Sonata. Ir vienkārši saprotams kāpēc tā- Honda Accord iegādāšanai ir tik daudzi stimuli, kā atlaižu piesardzīgā Honda jebkad ir pieļāvusi, un vienmēr ar lieliskiem pārdošanas rezultātiem Honda CRZ vēl joprojām turas pie industrijas cienīgiem rādītājiem.

Chrysler pārdošanas apjomi ir pieauguši par 12,6%, taču Ford un GM (General Motors) ir kritušies attiecīgi 3,5% un 6,4%, atstājot “Detroitas Trijnieku” nelielos zaudējumos jūlija mēnesī. GM zaudējumi bija vislielākie no “Lielā Septiņnieka”.

Pateicoties pircēju pieprasījumam pēc Ford Fusion, Ford pārdošanas apjomi palielinājās par 20,7%, līdz ar to pagājušais mēnesis kļuva par labāko jūliju līdz šim. Nissan apgalvo, ka pārveidotā Altima spēlēja lielu lomu zīmola pārdošanas apjoma palielinājumam par 24,7%.

Detroitas pikapiem bija miksēts mēnesis- Ford uzlaboja sava F-Series piedāvājumus un vislabāk pirktais pikaps noturēja savu vietu, taču GM Chevrolet Silverado pārdošanas apjomi kritās par 12,5%, bet Chrysler Ram pikaps ieguva 17,3% lielāku pārdošanas apjomu.

Jūlija TOP 10 pārdotākās automašīnas:

 

Izsaki savu viedokli