Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

Aizvakar vēstījām par jauno Jolla planšetdatoru, kas uzsācis ziedojumu vākšanas kampaņu. Jau sākumā bija skaidrs, ka kampaņa vainagosies ar panākumiem, taču tagad tā tuvojas jauniem rekordiem.

Jau tagad Jolla Tablet planšetdators ir piesaistījis iespaidīgu tehnoloģiju pasaules uzmanību, kā rezultātā šī projekta īstenošanai ir saziedots vairāk nekā 1,15 miljoni ASV dolāru, kas nozīmē, ka jau tagad cerētā summa ir pārsniegta trīs reizes. Jāatzīmē, ka līdz kampaņas beigām palikušas aptuveni 17 dienas.

20141118002707-single_tablet_coc_final

Saprotams, ka kampaņas veiksmīgais attīstības scenārijs ir patīkami pārsteidzis Jolla vadītājus, tādēļ par godu šim notikumu pavērsienam, viņi ir samazinājuši kompānijas vienīgā viedtālruņa cenu par 100 eiro. Ja iepriekš Jolla lolojumu varēja iegādāties par 350 eiro, tad tagad tā cena ir 250 eiro.

Jāatgādina, ka Jolla izstrādātais viedtālrunis ir saņēmis 4,5 collu qHD izšķirtspējas displeju, 1 GB operatīvo atmiņu, 16 GB iebūvēto atmiņu, 8 MP kameru un LTE tīklu atbalstu. Īpaši jāizceļ Jolla darbinieku izstrādātā Sailfish operētājsistēma, kas ir pieejama unikāli šim produktam.

wide_Jolla_devices

Saistītās tēmas: jollakampaņa

Izsaki savu viedokli