Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Jawbone ir laidis klajā divus jaunus izstrādājumus, kuru mērķis ir nodrošināt veiksmīgāku un efektīvāku treniņu procesoru, monitorējot lietotāja kustības. Lētākā no abām ierīcēm maksā tikai 50 ASV dolārus.

UP3 ir izturīga aproce, kas ietērpta anodēta alumīnija korpusā. Izstrādājums spēj izturēt “peldi” līdz 10 metru dziļumam, bet ierīces akumulators nodrošinās tās darbību līdz 7 dienām.

Jawbone-UP3-UP-Move-e1415186648861

Ierīce apgādāta ar visdažādākajiem sensoriem, kuru skaitā ir termometri (ādas un gaisa), kustību sensori (trīs asu akselerometrs, bioimpedances sensors), pulsa mērītājs un citi. Rezultātā izstrādājums noteikt ne tikai dažādus lietotāja ķermeņa momentānos parametrus, bet arī monitorēs lietotāja miegu un citas darbības ilgākā laika periodā.

Pateicoties uzlabotiem algoritmiem, izstrādājums spēs noteikt, kad tiek veikts treniņš un kāds ir tā veids. Rezultātā tiks iegūts lērums informācijas, kas tiks attēlota viedtālruni, pateicoties Up aplikācijai.

Izstrādājuma cena būs aptuveni 180 ASV dolāri un pie pirmajiem pircējiem tas nonāks līdz gada beigām.

Taču, kamēr UP3 piedāvātās iespējas ir tikpat iespaidīgas kā tā cena, kompānija izstrādājusi arī krietni vienkāršāku un lētāku modeli – UP MOVE. UP MOVE ir neliela izmēra ierīce, kas spēj monitorēt lietotāja kustības, miegu un citas darbības. Tās galvenais uzdevums ir motivēt lietotāju vairāk kustēties, ļaujot pat sacensties ar draugiem.

UP MOVE var izmantot gan kā aproci, gan izmantot kā klipsi. Ierīce apgādāta ar visai parastu pulksteņa bateriju, kas nodrošinās ierīces darbību līdz pat sešiem mēnešiem. UP MOVE būs pieejams sešās dažādās krāsās, bet tā cena būs aptuveni 50 ASV dolāri. Tiesa, par aproces ietvaru nāksies samaksāt papildus 15 dolārus.

Saistītās tēmas: aproces

Izsaki savu viedokli