Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvija, Rīga 2008. gada 15. aprīlis – Pasaules tehnoloģiju līderis mobilo sakaru tirgū “LG Electronics” (LG) paziņo par tālruņa LG KF300 tirdzniecības sākšanu Latvijā. Jaunajam tālrunim piemīt izsmalcināts noformējums un uzlabotas lietošanas iespējas. Lāzergriezums ārējā korpusa priekšpusē rada pievilcīgu vizuālo efektu — it kā virsma izstarotu smalku gaismas staru. Šo lielisko efektu papildina ārējais šķidro kristālu displejs, kas paslēpts zem ārējās virsmas. Vienlaidu apdare ar sudraboto apmali piešķir izsmalcinātajam un ekskluzīvajam tālrunim īpašu gludumu.


LG ir uzlabojis arī mobilā tālruņa pamatfunkcijas, saprātīgi noņemot nevajadzīgās funkcijas. Šī tālruņa lietotāji var vienkārši izbaudīt svarīgākās sakaru iespējas: Skatīt, Ievadīt un Piekļūt.

Tālrunī LG KF300 ir īstenots vienkāršas apskates princips, ko nodrošina pārskatāmais 2,2 collu šķidro kristālu displejs un divreiz lielāks fonta lielums salīdzinājumā ar parastajiem mobilajiem tālruņiem. Lietotājs var izvēlēties kādu no pieciem fonta lielumiem. Šim tālrunim ir arī par 30% palielināti tastatūras taustiņi, kas izveidoti izliektā formā, lai taustiņu nospiešana būtu vēl ērtāka.

Karsto taustiņu novietojums tieši zem šķidro kristālu ekrāna vēl vairāk atvieglo tālruņa lietošanu. Veicot vienu nospiedienu, lietotājs var piekļūt modinātājam, darba grafikam, balss rakstītājam, kā arī iestatīšanas izvēlnei un biežāk lietotajām funkcijām. Šāda pastiprināta darbības vienkāršība lietotājiem nodrošina ērtāku saziņu mobilajā pasaulē.


“Tālrunis LG KF300 ir konstruēts tā, lai nodrošinātu ērtu un kvalitatīvu mobilo pakalpojumu lietošanu, izmantojot minimālu funkciju daudzumu apvienojumā ar izsmalcinātu noformējumu,” stāsta Dr. Skots Āns (Skott Ahn), uzņēmuma “LG Electronics Mobile Communications” vadītājs. “Mēs paredzam, ka šis tālrunis nostiprinās LG vadošās pozīcijas dizaina jomā un apmierinās dažāda vecuma patērētāju prasības pēc tālruņa lietošanas ērtībām, piedāvājot daudzas praktiskas priekšrocības”.

Lietotājdraudzīgas papildu funkcijas ļauj vienkārši izmantot tālruni LG KF300, arī atrodoties ceļā. Tālrunim LG KF300 ir augstas kvalitātes skaņa, ko nodrošina liels skaļrunis un izcila skaļruņa konstrukcija. Tālruņa ārējais šķidro kristālu displejs ar pakāpeniskā skata pulksteni un ziņu indikatoru palīdz lietotājam iet kopsolī ar laiku.

Tālruņa modelis LG KF300, kas Korejā kopš tirdzniecības uzsākšanas 2007. gada maijā ir pārdots 400 000 eksemplāros, visā pasaulē būs pieejams no 2008. gada aprīļa.

Izsaki savu viedokli