Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunais Sony VAIO Fit multi-Flip™ dators ir inovatīvs klēpjdators, kas būs lieliski piemērots gan darbam, gan izklaidei. Tam ir skaista alumīnija konstrukcija un viss, ko varētu vēlēties no jaudīga multimediju datora, bet tas nav viss.

  • Pilnvērtīgs klēpjdators, kuru ērti pārveidot par planšetdatoru
  • Unikālā multi-flip konstrukcija ļauj pārslēgties starp klēpjdatora, planšetdatora un skatījuma režīmiem
  • TRILUMINOS® ekrāns mobilajām ierīcēm un Full HD1 skārienekrāns
  • Uzņemiet fotogrāfijas vai dokumentus ar 8 megapikseļu
  • Exmor RS for PC (tikai VAIO Fit 13A) aizmugures kameru un digitālo irbuli (atsevišķiem modeļiem, pieejams kā papildaprīkojums)

13Fall_VAIO_Fit_14A_Hero06_S_startscreen

Vienā mirklī VAIO Fit klēpjdatoru bez problēmām iespējams pārveidot skārienekrāna planšetdatorā. Pierakstiet piezīmes un idejas, izmantojiet lietotnes vai pārlūkojiet tīmekli Full HD1 ekrānā ar Windows 8 operētājsistēmu. Atradāt ko interesantu? Atkal pārlociet ekrānu, lai VAIO darbotos skatījuma režīmā: tad izrādiet savus materiālus lieliskā detalizācijā un ar izteiksmīgām krāsām, pateicoties mobilajām ierīcēm paredzētajam TRILUMINOS ekrānam. Vēl augstākai  izšķirtspējai atsevišķiem modeļiem ir virs Full HD (2880×1620) ekrāns.

13Fall_VAIO_Fit_13A_Group-all-mode01_S_startscreen-6row

Jaunajam VAIO Fit klēpjdatoram ir funkcijas, kas lieliski noderēs gan darbam, gan izklaidei. Pārskatiet ikdienas dokumentus ar jaunākās paaudzes Intel® Core™ procesoriem, skatieties filmas un spēlējiet spēles ar plūstošu NVIDIA® grafiku ar NVIDIA® OptimusTM tehnoloģiju (VAIO Fit 15A). Strādājiet stundām ilgi bez akumulatora uzlādes, savukārt ērtā izgaismotā tastatūra ļaus turpināt darbu vai spēli vēlu vakarā.

Izklaidei lieliski piemērots būs skaidrais, gaišais Full HD1 TRILUMINOS ekrāns mobilajām ierīcēm ar plašu bagātīgu, dabisku krāsu paleti. Atzinīgi novērtētā Sony BRAVIA TV tehnoloģija X-Reality™ mobilajām ierīcēm nodrošinās, ka attēli būs izteiksmīgi un reālistiski.

13Fall_VAIO_Fit_15A_back_01_S-1200-1

Uzņemiet asi fokusētus attēlus ar aizmugures kameru, kurai ir 8 megapikseļu Exmor RS for PC attēla sensors (tikai VAIO Fit 13A), lai iegūtu skaidrus, ļoti detalizētus uzņēmumus – pat vājā apgaismojumā. Kļūstiet radoši ar unikālo CamScanner lietotni. Fiksējiet un retušējiet jūsu fotogrāfijas vai dokumentus ar automātisku malu noteikšanu un formas koriģēšanu, lai nodrošinātu, ka viss ir taisni un pareizi. Skicējiet vai izdariet rokraksta piezīmes ar digitālo irbuli (papildu aprīkojums Fit 14A/15A) un VAIO Paper. Kad esat pabeidzis, augšupielādējiet rezultātus mākonī un dalieties ar saviem radošajiem un izteiksmīgajiem dokumentiem.

Kļūstiet par redaktoru ar Imagination Studio™ VAIO Edition, viegli izmantojamu Sony AV programmatūras komplektu. Uzlabojiet savus mājas video ar profesionāliem efektiem vai radiet un koplietojiet fantastiskus mūzikas ierakstus.

VAIO Fit skaņa ir tikpat laba, cik dizains. Tam ir izteiksmīga skaņa, kas optimizēta jūsu mīļākajai mūzikai un filmām. ClearAudio + režīms dod iespēju izvēlēties četrus dažādus iestatījumus, lai tie atbilstu jebkuram saturam, vai arī pielāgojiet ekvalaizeru un efektus, lai tie atbilstu jūsu klausīšanās gaumei.

13Fall_VAIO_Fit_15A_Group02_BSP

Vēlaties dalīties ar savu mūziku? Vienkārši ar savu VAIO Fit pieskarties jūsu NFC skaļruņiem vai austiņām, lai izveidotu tūlītēju bezvadu savienojumu bez sarežģītas iestatīšanas. Tad straumējiet VAIO noglabāto mūziku savos bezvadu piederumos.

Jaunais VAIO Fit multi-Flip™ dators būs nopērkams no 2013.gada novembra vidus ar 33,7 cm (13.3″), 35,5 cm (14.0″) un 39,5 cm (15.5″) ekrāna izmēriem.

To cenas:

VAIO Fit 13A – 1499 eiro

VAIO 14A –799 eiro

VAIO 15A – 999 eiro

1 VAIO Fit 15A atsevišķās valstīs būs nopērkams arī ar 2880×1620 virs Full HD ekrānu.

 

Saistītās tēmas: IFAsony

Izsaki savu viedokli