Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Otrdien, 30.oktobrī, atklāta satiksme no jauna izbūvētā Daugavgrīvas ielas posmā, kas ir daļa no satiksmes mezgla, kurš tiek veidots rajonā ap Daugavgrīvas un Krišjāna Valdemāra ielas krustojumu. Projekta ietvaros plānoti būtiski satiksmes uzlabojumi Daugavas kreisajā krastā pie Vanšu tilta.

Turpmāk transportlīdzekļu vadītājiem, lai nokļūtu virzienā no Bolderājas uz pilsētas centru šķērsojot Vanšu tiltu, būs jābrauc pa jaunizbūvēto Daugavgrīvas ielas posmu no Kuldīgas ielas līdz Vanšu tiltam, zem tilta apgriešanās vietā nogriežoties pa labi – augšā uz Vanšu tiltu.

Transportlīdzekļu vadītājiem, kas braucot virzienā no Imantas pa Slokas ielu, izmanto Mārtiņa ielu, jānogriežas pa kreisi uz veco Daugavgrīvas ielu, turpinot kustību līdz Krēslas ielai, kur tiek organizēta uzbraukšana uz jaunizbūvēto Daugavgrīvas iela posmu pa labi, lai turpinātu kustību Vanšu tilta virzienā.

Ja transportlīdzekļu vadītāji vēlas doties pilsētas centra virzienā, šķērsojot Akmens tiltu, tad jābrauc taisni pa jaunizbūvēto Daugavgrīvas ielas posmu no Kuldīgas ielas līdz Vanšu tiltam, nogriežoties pa kreisi uz veco Daugavgrīvas ielu. Kustība jāturpina pa Raņķa dambi, tālāk veicot kreisā pagrieziena manevru uz Trijādības ielu vai Uzvaras bulvāri.

Turpmāk transportlīdzekļu vadītājiem virzienā no pilsētas centra uz Imantu vai Bolderāju būs jānobrauc no Vanšu tilta lejā uz Balasta dambi, tālāk kustību turpinot pa no jauna izbūvēto Daugavgrīvas ielas posmu līdz Kuldīgas ielai, kur organizēta nogriešanās vieta uz Krēslas ielu,  vai turpināt kustību taisni pa Daugavgrīvas ielu.

Uzņēmums „Rīgas satiksme” informē, ka sakarā ar jaunatklāto ielas posmu 3., N3., 13. 30. autobusa un 246.minibusa pietura „Mārtiņa iela” pārcelta uz Bezdelīgas ielu 5. Informācija par izmaiņām izvietota pieturvietās.

Saistītās tēmas: automašīnasrīgas satiksmesatiksme

Izsaki savu viedokli