Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tehnoloģiju uzņēmums Panasonic ir prezentējis trīs plazmas televizorus no jaunākās sērijas G10, kas izgatavoti pēc Panasonic izstrādātās revolucionārās NeoPDP tehnoloģijas. TX-P42G10, TX-P46G10 un TX-P50G10 ir ideāls piedāvājums kinomīļiem, sporta un datorspēļu faniem, pateicoties rekordaugstajai kadra nomaiņas frekvencei, kura sasniedz pat 600Hz. Datorspēļu un sporta fani būs īpaši apmierināti ar ātri kustīgu objektu atveidošanas kvalitāti. Pilnas augstas izšķirtspējas (Full HD) plazmas televizori no G10 sērijas ir aprīkoti ar virkni attēlu uzlabojošu funkciju. Neparasti augsta kadra nomaiņas frekvence (600Hz), kas realizēta ar IFC Pro SFD tehnoloģijas palīdzību, ļauj skatītājam baudīt viegli plūstošu un skaidru attēlu. Vairākumam televizoru ar plakano ekrānu kustīgu ainu atveidošanas laikā kustīgu objektu izšķirtspēja ir zemāka par solīto. Pateicoties pielietotajām tehnoloģijām, Panasonic NeoPDP plazmas televizoriem no sērijas G10 ir raksturīga visaugstākā kustīgu objektu izšķirtspēja 1080 līniju līmenī. Visiem G10 sērijas televizoriem reakcijas laiks ir 0,001 ms. Tas ļauj izcili atveidot attēlus, kuri ietver ātri kustīgus priekšmetus, kas ir bieži sastopami spēlēs, filmās un sporta raidījumos.

TX-P42G10, TX-P46G10 un TX-P50G10 ir pirmie modeļi, kas izgatavoti pēc revolucionārās NeoPDP tehnoloģijas, ko izstrādājuši Panasonic inženieri. Strādājot pie NeoPDP tehnoloģijas, ir ieviestas principiālas inovācijas televizoru uzbūvē, projektējot tos praktiski no jauna. Pie būtiskākajām izmaiņām pieder virsmas samazināšana tā saucamajām šķautnēm, kas atdala atsevišķas ar gāzi pildītas šūnas. Pateicoties tam, ir palielināts luminofora daudzums, kā rezultātā attēls ir kļuvis skaidrāks.


Panasonic TX-P50G10

Tāpat NeoPDP tehnoloģija ļāvusi uzlabot luminofora sastāvu, palielinot šūnu izdzišanas ātrumu pēc attēla atveidošanas. Rezultātā samazinās nevajadzīgs apgaismojums, kas dod piesātinātāku melnumu un labāku kontrastu, kā āri bagātāku tumšo krāsu gammu. Panasonic inženieri ir ieviesuši speciālus filtrus, kas samazina par 50% no ārpuses ienākošās gaismas daudzumu šūnās un nevajadzīgo luminofora spīdēšanu. Šie risinājumi ir ļāvuši sasniegt dinamisko kontrastu 2,000,000:1 un dabisko kontrastu 40,000:1, kā arī 6144 pakāpes toņu gaišuma gradācijai.

Pateicoties pielietotajai plazmas tehnoloģijai, atveidotais attēls ir gaišs un ass, un acīm labvēlīgs. NeoPDP ieviestās tehniskās inovācijas cita starpā ir bijušas par iemeslu tam, ka televizoru enerģijas patēriņš ir krities par 50%. Lietotājam ir iespēja arī saglabāt enerģijas patēriņu, kas bija raksturīgs iepriekšējās paaudzes plazmas televizoriem, tādējādi baudot divreiz skaidrāku attēlu. Panasonic televizoriem ir arī ekonomiskais ‘Eco’ režīms, kas ļauj pielāgot attēla parametrus ārējiem apstākļiem un panākt ievērojamu enerģijas patēriņa samazinājumu.

Paredzamā aptuvenā mazumtirdzniecības cena:

TX-P50G10E – Ls 1350;
TX-P46G10E – Ls 1120;
TX-P42G10E – Ls 950.

Izsaki savu viedokli