Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī šķiet, ka jebkuram cilvēkam mūsdienās ir dators, tomēr 95% no visas pasaules bērniem, ikdienā nav iespēja piekļūt pie datora un interneta. Tāpēc plaši pazīstamā kompānija Intel ir izgatavojusi jau otro klēpjdatoru, kas īpaši paredzēts bērniem.


Intel Classmate 2

Intel Classmate 2 klēpjdators ir aprīkots ar 9 collu displeju. Ierīces sešu elementu akumulators baro 512 megabaitu operatīvo atmiņu, 30 gigabaitu cieto disku un Intel Celeron M centrālo procesoru. Klēpjdators atbalsta 802.11b/g WiFi standartu un lietotājam ir iespēja izvēlēties starp Windows XP un Linux operētājsistēmām. Prezentējot jaunos Classmate, Intel paziņoja, ka tuvākajā laikā plānots šos klēpjdatorus aprīkot ar nesen izlaistajiem Intel Atom centrālajiem procesoriem.


Jāteic, ka šī datora komplektācija nedaudz atgādina visiem labi zināmo Asus Eee PC, taču prieks, ka atšķirībā no konkurentu Asus ražojuma, šai ierīcei ir lielāks displejs un lielāka iebūvētā atmiņa, protams, tas arī palielina klēpjdatora izmērus un cenu.

Classmate 2 no šodienas būs pieejams Amazon internetveikalā un tā cena būs aptuveni 400 ASV dolāri, tiesa gan Intel piešķir dažādiem ražotājiem tiesības mainīt klēpjdatora komplektāciju un dizainu, tādējādi šodien pieejamais Classmate dators nesīs 2GO PC nosaukumu un tā ražotājs būs kompānija CTL.

Izsaki savu viedokli