Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Digitālais „pērc un lejupielādē” (Buy & Download) videospēļu veikals Skandināvijas valstīs Viagame šorīt nāca klajā ar paziņojumu par savu piedāvājumu izplatīšanu arī Baltijas valstīs. Jūsu mīļākās PC un Mac spēles būs viegli un ātri pieejamas tīmekļa vietnē www.viagame.com.

Viagame piedāvā tūlītēju piekļuvi vairāk nekā 1500 pasaulē labākajām un populārākajām PC un Mac spēlēm, izmantojot tiešo lejupielādi. Viagame katalogā atrodama plaša un dažāda žanru spēļu izvēle, sākot ar vienkāršām „šaujamspēlēm” (First Person Shooter) līdz sporta, indie, piedzīvojumu un sacīkšu spēlēm, no lielākajiem spēļu izstrādātājiem: EA, Rockstar, Sega, Bethesda un citiem. Tai skaitā būs pieejamas arī jaunākās spēles, piemēram, Need for Speed: Rivals. Mājas lapā būs iespēja arī vērot mūsdienās populārākās e-Sport sacensības, tādas kā Dream League.

„Spēles vienmēr ir ieņēmušas nozīmīgu daļu Baltijas valstu iedzīvotāju ikdienas dzīvē, tāpēc digitālo spēļu veikala atvēršana šajās valstīs bija tikai loģisks lēmums no Viagame puses, lai spēļu cienītāji Baltijā varētu baudīt labākās spēles. Vienalga, vai tā būtu kāda sena vai pati jaunākā spēle, to tagad ir iespējams lejupielādēt no Viagame un sākt spēlēt kaut tūlīt”, atklāj Amandine Durey, Viagame direktore.

Viagame darbība vērsta uz progresīvākajiem risinājumiem, nodrošinot labāko spēlētāju pieredzi, kā arī piedāvājot uzkrāt punktus. Pērkot katru spēli, lietotāji uzkrāj punktus, lai izmantotu tos, gūstot atlaides saviem nākamajiem pirkumiem.

Atzīmējot interneta veikalu atvēršanu Baltijas valstīs, Viagame dāvina spēli Mirrors Edge no EA pirmajiem 1000 spēlētājiem par brīvu. Pēc akcijas beigām līdz pat 12.01.2014. tā tiks pārdota par īpašu cenu 1 eiro!

Capture

Izsaki savu viedokli