Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Veiksmīgi un interesanti ir noslēdzies 2013.gada sezonas pirmais “Jaungada posms”. Par spīti sniega kupenām un salam uz starta Tērvetē stājās 55 komandas. Līdz finišam veiksmīgi tika 54. Lielākā daļa kontrolpunktu atradās Lietuvas Republikā. Tas dalībniekiem deva iespēju iepazīt kaimiņzemes pierobežas ciemu un pilsētu kolorītu.

Līdzās tradicionālajiem kontrolpunktiem, kuros bija jāatrod un jānofotografē kāds interesants objekts vai tā fragments, sacensību organizatori dalībniekiem bija sarūpējuši vairākus interesantus un jaunus uzdevumus par tēmu „Lietuva” – fotografēšanos ar Lietuvas karogu fonā, aiz veikala letes kopā ar lietuviešu pārdevēju, kā arī kontrolpunktu meklēšanu uz gājēju ielas Šauļos.

ll_294910102

Latvijas pusē dalībniekiem uzdevumu – nofotografēties kopā ar šova „Precamies?!” dalībniecēm, bija sarūpējis viesu nams „Vīnkalni” Pilsrundālē.

Diemžēl slēptā punkta rēķināšana un atrašana sagādāja grūtības pilnīgi visām komandām. Toties ar lielu sajūsmu tika uzņemts uzdevums „Bauska toreiz un tagad”, kurā pēc veco laiku fotogrāfijām bija jāatrod un jānofotografē objekti Bauskā.

Ar pašu sarūpētām jaungada dāvanām – saldumiem, kafiju un tēju, sacensību dalībnieki apmeklēja „Labo darbu kontrolpunktu” – Elejas pagasta bērnu un jauniešu  izglītības un iniciatīvas centru. Visas dāvanas jaunieši paši nogādāja Elejas pagasta vientuļajiem sirmgalvjiem, ģimenēm ar bērniem, kā arī dalīja uz ielas satiktajiem bērniem .

ll_294910056

Jaunā sezona ir atnesusi izmaiņas uzvarētāju sarakstā. Šajā posmā pirmo un otro vietu attiecīgi ieņēma uz goda pjedestāla sen neredzētas komandas.

1.vietā komanda „Brauc un Filtrē” ar 7250 punktiem un 288 nobrauktajiem km.

2.vieta komanda „Baltic Team” ar 7050 punktiem un 272 km.

3.vietā sacensību veterāni – komanda „Lidojošā varde” ar 6900 punktiem un 289 km.

Apsveicam uzvarētājus!

Nākamais autofotoorientēšanās posms norisināsies 23.martā Skrundas pusē. Reģistrācija jau ir sākusies. Līdz februāra beigām dalības maksa ir lētāka.

1.posma rezultāti, dalībnieku atsauksmes, fotogalerija, kā arī reģistrācija uz 2.posmu sacensību mājaslapā www.autofotoorientesanas.lv

Saistītās tēmas: automašīnasautosports

Izsaki savu viedokli