Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Losandželosas auto izstādē Mazda prezentēs jaunākās paaudzes Mazda 3. Tā kā prezentācija noris Losandželosā, tad izrādīta tiks ASV populārākā – sedana – versija, kas štatos būs pieejama ar divu un 2,5-litru četru cilindru benzīna dzinējiem.

Ārpusē redzamas kompānijas jaunāko modeļu – Mazda 6 un Mazda MX-5 – dizaina iezīmes. Tādējādi priekšas daļā vairs nav sastopams klasisks radiatora režģis, bet gan vienkārši buferī iestrādāta gaisa atvere. Tā iekļaujas piecstūra formas centrālajā atverē, kas modelim piešķir tādu kā smaidu. Lukturi iesniedzas tālu spārnos, savukārt dzinēja pārsegs veidots izteikti dinamisks.

Arī aizmugure pārsteidz ar sportisku un agresīvu dizainu. Izteiktais buferis ietver divas izplūdes izejas, savukārt aizmugurējie lukturi ļoti līdzinās jaunajai Mazda 6. To visu papildina neliels antispārns.

Eiropas piecu durvju versija debiju piedzīvos Boloņas auto izstādē decembra sākumā. Priekšas daļa solās būt tāda pati kā sedanam un arī aizmugurē dizaina elementi tiks pārņemti no sedana versijas.

Izsaki savu viedokli