Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Olympus, kas vēl nesen izcēlās ar pasaulē mazāko digitālo spoguļkameru, paziņojis par divu jaunu kameru izlaišanu. D-SLR klāsts papildināsies ar sākuma līmeņa Evolt E-410 un profesionālajam tirgum tendēto Evolt E-510. Abas kameras aprīkotas ar Live MOS sistēmu, kas ļaus attēlu iekadrēt kameras 2,5 collu lielajā LCD ekrānā, nevis caur skatu meklētāju – šāda iespēja ir salīdzinošs retums spoguļkameru vidū, bet var diezgan droši apgalvot, ka tas noteiktās situācijās (piemēram, fotografējot zemu vai augstu no zemes) var izrādīties ļoti noderīgi.

E-410 ir aprīkots ar 10 megapikseļu sensoru, kura putekļus notīrīs ultraskaņas putekļu filtrs (līdzīgi kā tas notiek Canon 400D kamerā) un 4/3 objektīva montāžas sistēmu. Tam ir jau minētais 2,5 collu ekrāns, TruePic III attēla procesors, kas ļauj uzņemt attēlus ar ātrumu 3 vienības sekundē un veseli 32 (!!!) attēla uzņemšanas režīmi. Kamera būs savietojama ar xD un CF kartēm, no kurām informāciju varēs pārsūtīt uz datoru caur USB 2.0 kabeli. Vienīgā svarīgā atšķirība starp abiem aparātiem ir E-510 esošā kamerā iebūvētā attēla stabilizācija.

Abas kameras būs pieejamas šīs vasaras sākumā un to cena būs 700 un 900 ASV dolāri attiecīgi par E-410 un E-510 (cenas ASV teritorijā par komplektu ar 14-42mm objektīvu – bez objektīva par 100 dolāriem lētāk). Lielākai izvēlei un veikalu plauktu piepildīšanai Olympus piedāvās arī divu objektīvu KIT modeļus – ar 14-42mm un 40-150mm objektīvu, kuri maksās par 100 dolāriem vairāk kā viena objektīva KIT varianti. Protams, kā vienmēr sīkāk kameru apskatus var skatīt DP Review mājaslapā.

Ziņas avots: DailyTech

Izsaki savu viedokli