Aktuāls

No 6.-9. janvārim, Las Vegasā notiekošajā pasaules lielākajā tehnoloģiju izstādē CES, Sonocase prezentē produkta demo un sacenšas par vietu ‘’Hardware Battlefield’’ finālā. Atbalstīt latviešu uzņēmumu sacensībās vari sekojot sociālajos medijos, kā arī nobalsojot sekojošā linkā http://hardwarebattlefield16.techcrunch.com/?comp=19.

‘’Sonocase’’ ir uz inovatīva skaņas filtra balstīts pārnēsājams Bluetooth skaļrunis, kas paredzēts iPad produktiem. Skaļrunis, ar iPad formai pieguļošu un lietotājam ērtu dizainu, risina planšetes aktuālo skaņas kvalitātes problēmu, ļaujot baudīt pilnu HD audio un vizuālu pieredzi. Sonocase ir veidots tā, lai būtu ērti pārnēsājams kopā ar planšeti un piemērotos iPad dizaina stilam. Šobrīd uzņēmums ir izlaidis produkta demo versiju un februārī startēs ar Kicstarter kampaņu.

Sonocase aizsācēji ir pieredzējušais Latvijas uzņēmējs Viesturs Sosārs, dizaineris (Rijada) Rihards Funts un tehnoloģiju inženieris Kaspars Kalnišs. CES konference katru gadu kopā saved tehnoloģiju industrijas atpazīstamākos zīmolus un to jaunākās inovācijas, svaigus uzņēmumus, kā arī investorus, medijus un citus industrijas pārstāvjus.

Sekot līdzi Sonocase aktivitātēm vari mājaslapā http://sonocase.com/

Izsaki savu viedokli