Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Gandrīz katrs e-pasta lietotājs ir saskāries ar kaitinošajām spama vēstulēm, tomēr šoreiz mūsu redakcijas e-pastu sasniegusi pavisam kurioza vēstule, kuras autors, kā parasti, solot miljonus, cenšas izkrāpt no interneta lietotāja personisku informāciju. Parasti šāda veida spams nāk angļu valodā, tomēr šī vēstule izceļas ar to, ka autors, vēloties adresātu uzrunāt viņa dzimtajā valodā, izmantojis translate.google.com servisu. Par to, vai kāds uzķertos uz šāda veida e-pastu, kas vairāk līdzinās anekdotei par mūsu finanšu ministra angļu valodas zināšanām, spriediet paši.

Dear Friend

Kā jums šodien? Ceru, ka naudas sodu,
Es esmu Dr.Kevin Brown No Harlsden, North West London, šeit Anglijā.
Es strādāju NatWest Bank Corporation Londonā. Es rakstu jums no mana biroja. Manā departaments, kas ir palīgs vadītājs (Greater London Regional Office), es atklāju uz pamestām summa ASV dolāru 12,5 miljoni ASV dolāri (divpadsmit miljoni pieci simti tūkstoši ASV dolāri) in kontu, kas pieder pie viena no mūsu ārvalstu klientiem Late Mr Thompson Morrison Amerikas pilsoni, kas, diemžēl, zaudēja savu dzīvi plakne crash no Alaska Airlines Flight 261, kas crashed January 31 2000, tostarp viņa sieva, un tikai meitu.

Izvēle sazinoties jums ir modinājusi no ģeogrāfiska rakstura par to, kur tu dzīvo, jo sevišķi saistībā ar sensivity kas darījuma un konfidencialitāti šeit. Tagad mūsu banka ir negaidot kāds no radiniekiem nākt-up uz prasību, bet nevienam nav darīts, ka. Man personīgi ir bijis neveiksmīgs atrast radinieki 2 gadus tagad, es meklētu savu piekrišanu klāt Jūs kā tuvāko radinieku / Vai saņēmējam mirušā to, ka ieņēmumus no šī konta vērtē 12,5 miljoni dolāru var maksāt jums.

Tas tiks izmaksāti vai dalīta šajos percentages, 60% man un 40% no jums. Man ir nodrošināti visi nepieciešamie juridiskie dokumenti, kas var tikt izmantoti, lai pamatotu šo apgalvojumu mēs veidošanā. Visi i nepieciešams, ir aizpildīt savu nosaukumu uz dokumentiem “un legalizēt to, tiesa šeit, lai pierādītu, jūs kā likumīgo saņēmējam. Visi Man vajag tagad ir jūsu godīgu sadarbību, konfidencialitāti un Trust, kas ļautu mums redzēt šo transakciju caur. I garantija, ka tas tiks izpildīts saskaņā ar likumīgu vienošanos, kas pasargās jūs no neievērojot likumu. Lūdzu, sniedziet man šādi: Tā kā mums ir 5 dienas, lai raidīt to, izmantojot.
šī ir ļoti aktuāla LŪDZU.
1. Pilns nosaukums2. Jūsu telefona numurs3. Jūsu Kontakti Adrese.
Ņemot cauri metodiski meklēt, es nolēmu, lai sazinātos ar jums
cerot, ka jūs atradīsiet šo priekšlikumu interesants. Lūdzu, par savu
apstiprinājums par šo ziņojumu un norādot jūsu intereses, sniegt
jūs ar plašāku informāciju. Endeavour lai man zināmu savu lēmumu, bet
nekā turēt mani gaidīja.

Sveicieni,
Dr.Kevin Brown

Izsaki savu viedokli