Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Pateicoties jaunākajam Android Wear atjauninājumam, LG viedpulkstenis G Watch R iegūs Wi-Fi savienojamību, nodrošinot ierīces nēsātājiem iespēju uz rokas saņemt paziņojumus un citu informāciju pat bez Bluetooth savienojuma.

LG G Watch R Wi-Fi

Nākamo dažu dienu laikā LG G Watch, G Watch R un Watch Urbane ierīces kļūs krietni daudzpusīgākas, pateicoties bezvadu aparātprogrammatūras (FOTA) atjauninājuma izplatībai visā pasaulē. Papildus G Watch R Wi-Fi savienojamībai visas trīs LG ierīces tagad atbalstīs interaktīvas pulksteņu ciparnīcas, kuras īpašnieki varēs lejupielādēt no Google Play veikala. Interaktīvās pulksteņu ciparnīcas ļauj lietotājiem, pieskaroties noteiktām pulksteņa ekrāna vietām, iegūt papildu svarīgu informāciju.

Jaunākais atjauninājums LG Android Wear ierīcēm nodrošinās arī iespēju atbalstīt noderīgas aplikācijas, kas veic noteiktas funkcijas, tostarp attēlo četru dienu laikapstākļu prognozi vai veic tulkošanu vairākās svešvalodās tieši pulkstenī. Tā kā vairs nav nepieciešamības no kabatas izņemt un ieslēgt telefonu, Android Wear aplikācijas nodrošina ērtību un ietaupa laiku aktīviem un aizņemtiem lietotājiem.

Papildu informācijai par šo atjauninājumu un tā svarīgākajām funkcijām, lūdzu, apmeklējiet Google oficiālo Android Wear blogu vietnē http://officialandroid.blogspot.com

Saistītās tēmas: androidAndroid Wearlgviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli