Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Kā solīts, kompānija Apple ir sākusi piegādāt savus MacBook Air klēpjdatorus, taču jau ir novērotas pirmās nepilnības, līdzīgi kā bija ar mobilo tālruni iPhone. Tomēr par spīti šīm nepilnībām, tālrunis bija plaši pieprasīts visā pasaulē. Vai tāpat būs arī ar pasaulē plānāko klēpjdatoru? Pirmkārt, būtu jāpiemin tas, ka MacBook Air nav savietojams ar dažām bāzes stacijas AirPort versijām, kaut gan klēpjdators un bāzes stacija lieto vienu un to pašu bezvadu savienojuma standartu – 802.11n.

Lietotāji tiek brīdināti arī par nekvalitatīvu, saraustītu video, lietojot klēpjdatorā iebūvēto tīmekļkameru. Taču šī problēma ir labojama, uzinstalējot QuickTime 7.4.

Skaistums prasa upurus – šis plānais klēpjdators pēc ilgākas lietošanas bieži vien pārkarst, kas noved līdz tam, ka tiek izslēgts viens no centrālā procesora kodoliem un pazemināta takts frekvence atlikušajam. Iespējamas arī problēmas ar austiņu pieslēgvietu – ne visas austiņas tām der, tāpēc, iespējams, būs jālieto adapteris.

Taču par spīti šīm nepilnībām, neatbildēts paliek jautājums, vai lietotājus apmierinās MacBook Air klēpjdators, kurā nav tādas iespējas, kas ir iekļautas praktiski visos citos klēpjdatoros?


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli