Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Esat noguruši no mūžīgajiem strīdiem pa kuru ceļu braukt būtu labāk? Kādēļ gan Ziemassvētkos savai otrajai pusītei neuzdāvināt kādu no jaunajām TomTom navigācijas ierīcēm? SIA Vadības sistēmas, pasaules lielākā līdznēsājamo navigācijas risinājumu uzņēmuma TomTom pārstāvis Latvijas iedzīvotājiem piedāvā jaunas TomTom ONE 3RD EDITION un TomTom GO 920 ierīces. TomTom GO 920 ir augstākās klases modelis. Ierīces 4 GB iekšējā atmiņā jau sākotnēji ir pieejamas ASV, Kanādas un Eiropas kartes. Tajā ir iekļauta jaunā uzlabotās vietnoteices tehnoloģija, lai varētu izmantot vēl plašākas vadības iespējas. Svarīgi, ka tās pilnveidotas, lai nodrošinot iespēju adresi ievadīt ar balsi.

“Jaunais TomTom GO 920 piedāvā vislabāko satelītu navigāciju,” saka uzņēmuma TomTom prezidents Žoselīns Vigro (Jocelyn Vigreux). “Sākotnēji instalētās dažādu kontinentu kartes un novatoriskās tehnoloģijas – adreses ievade ar balsi, jaunā uzlabotā vietnoteices tehnoloģija, TomTom Map Share™ un informācija par satiksmes plūsmu – piedāvā izcilu kvalitāti un jaunas iespējas. Pašlaik TomTom GO 920 ir tirgū visvairāk attīstītais navigācijas risinājums.”

Vispilnīgākais karšu komplekts

Jaunā ierīce TomTom GO 920 piedāvā visjaunākās ASV un Kanādas kartes un nepārtrauktu 41 Rietumeiropas un Centrāleiropas valsts karti, kas jau sākotnēji ir instalētas iekārtas 4 GB iekšējā atmiņā. Tas TomTom GO 920 padara par personisko vadības ierīci ar vispilnīgāko komplektu, kam ir sākotnēji instalēts karšu klāsts, kāds vien pieejams uzņēmuma TomTom pašreizējā piedāvājumā.

Satiksmes plūsma

Ierīce TomTom GO 920 ļauj lietotājiem saņemt jaunāko informāciju par satiksmes plūsmu, izmantojot satiksmes plūsmas uztvērēju RDS-TMC vai arī uzņēmuma TomTom satiksmes plūsmas pakalpojuma abonementu. Satiksmes plūsmas uztvērējs RDS-TMC un viena gada abonements ir iekļauti modeļa GO 920T komplektā. Modelim GO 920 uztvērējs ir nopērkams kā atsevišķs papildu aprīkojums.


TomTom GO 920

Adreses ievade ar balsi

Adreses ievade ar balsi lietotājam dod iespēju nosaukt adresi, uz kuru viņš vēlas braukt. Lietotājs nosauc tikai pilsētu, ielas nosaukumu un numuru, kur viņš vēlas nokļūt, un ierīce automātiski izrēķina maršrutu.

Labākā vadība ar TomTom Map Share™ un uzlabotās vietnoteices tehnoloģijām

Ierīce TomTom GO 920 ir aprīkota ar atzīto TomTom programmatūru, kurā iekļauta arī tehnoloģija TomTom Map Share™. Tehnoloģija TomTom Map Share™ lietotājiem ļauj veikt vienkāršas izmaiņas kartē un tās izmantot citiem TomTom klientiem, tādējādi vienmēr ir pieejamas kartes atbilstoši jaunākajām izmaiņām.

TomTom jaunā uzlabotā vietnoteices tehnoloģija izmanto kustības un gravitācijas sensorus, lai izrēķinātu stāvokli, kad nav pieejams GPS signāls. TomTom GO 920 lietotāji varēs baudīt daudz lielākas nepārtrauktas vadības iespējas, jo uzlabotā vietnoteices tehnoloģija nodrošinās ierīces vadības iespēju uz mērķi arī gadījumos, kad nebūs pieejams satelīta signāls (piemēram, kad braucat pilsētā, kurā ir augstas ēkas, tuneļos un uz tiltiem).

Attālā vadība

TomTom GO 920 ir aprīkots ar pilnveidotu Bluetooth™ radiosavienojuma attālās vadības pulti. Attālās vadības pults ļauj vadītājām droši rīkoties ar ierīci no jebkuras automašīnas vietas, nesniedzoties pie ierīces.

TomTom ONE 3RD EDITION

Modelis apvieno vēl vienkāršāku lietojamību ar kvalitatīvu navigāciju par ļoti pieņemamu cenu. Jaunā ierīce TomTom ONE 3RD EDITION ir aprīkota ar TomTom unikālo tehnoloģiju Map Share™ un ekskluzīvo iespēju Help Me.
Uzņēmuma TomTom prezidents Žoselīns Vigro (Jocelyn Vigreux) atklāj: “Jaunā ierīce TomTom ONE 3RD EDITION ir atbilde autovadītājiem, kuriem nepieciešama lietošanā vienkārša navigācijas ierīce, kam ir pieejamas jaunākās kartes un izmantotas labākās tehnoloģijas.”

Vienkārši lietojama

Jaunā ierīce TomTom ONE 3RD EDITION apvieno vienkāršu lietojamību, līdznēsājamību, uzņēmuma TomTom patentēto skārienjutīgā ekrāna tehnoloģiju un atzinību ieguvušu programmatūru. Tās noapaļotās formas un nelielais svars ļauj to ērti izmantot automašīnā un ārpus tās.


TomTom One 3. versija

Uzlabota lietotāja saskarne

Uzlabotā lietotāja saskarne ļauj pielāgot vadības ekrānu, nodrošina vienkāršāku piekļuvi visām funkcijām un ātrākus meklēšanas rīkus.
Unikālā tehnoloģija TomTom Map Share™ un visprecīzākās kartes.

TomTom ONE 3RD EDITION lietotāji var vienkārši uzlabot savas kartes, izmantojot tehnoloģiju TomTom Map Share™. TomTom Map Share™ ir uzņēmuma TomTom patentēta unikāla karšu uzlabošanas tehnoloģija, kas ļauj lietotājam nekavējoties reaģēt uz izmaiņām ceļu tīklā un atbilstoši tām veikt izmaiņas kartē, izmantojot savu TomTom navigācijas ierīci. Pateicoties viedajai lietotāja saskarnei, uzlabojumu veikšana ir vienkārša un līdzinās tam, kā atzīmēt slēgtās vai arī satiksmei atjaunotās ielas, reversu vienvirziena satiksmi vai arī ievietot jaunu ielas nosaukumu, kas tūdaļ tiek arī attēlots.

Visaptverošas ceļojumu kontroles iespējas

Jaunā ierīce TomTom ONE 3RD EDITION ātri pārrēķina brauciena maršrutu, ja autovadītājs vēlas novirzīties no maršruta vai arī ja pēkšņi ir slēgts ceļš. Iespēja Find Alternative nodrošina maksimālu elastību maršruta plānošanā. Ceļojuma laikā var tikt attēlots ielas nosaukums, pa kuru pārvietojas transportlīdzeklis.

Plašs nozarē vadošo drošības līdzekļu klāsts

Visu TomTom izstrādājumu attīstīšanas galvenā prioritāte ir drošība. TomTom ONE 3RD EDITION ir aprīkotas ar unikāli izstrādātu drošības līdzekli, kas autovadītājiem nodrošina tiešu piekļuvi plašai informācijai par drošību un iespējām saņemt palīdzību uz ceļa, lai kurp arī vadītājs brauktu. Plašā Help Me! izvēlne satur informāciju par tuvāko slimnīcu, automašīnu apkopes servisu un pirmās palīdzības instrukcijas. Drošības iespējas ekrānā ir pilnībā pielāgojamas, ļaujot lietotājam iestatīt brīdinājumus par ātrumu, satiksmes plūsmu, aizliegtajām zonām, skolām un citiem objektiem.

TomTom GO 920 un TomTom ONE 3RD EDITION Latvijā iespējams iegādāties SIA Vadības sistēmas sadarbības partneru tirdzniecības vietās, kā arī interneta veikalā www.autonavigacija.lv. Ierīces TomTom GO 920 cena Ls 389. TomTom ONE 3RD EDITION cena ir Ls 150. SIA Vadības sistēmas tāpat paziņo par cenas samazinājumu modelim TomTom GO 720, kas tagad nopērkams par Ls 310.

TomTom GO 920 ierīces tehniskais raksturojums:

•4,3 collu platformāta (16:9) LCD ekrāns (WQVGA: 480 x 272 pikseļi)

•400 MHz procesors, 64 MB operatīvā atmiņa

•4 GB iebūvētā zibatmiņa
•SD atmiņas kartes ligzda

•Augstas jutības GPS uztvērējs

•Saderība ar satiksmes plūsmas uztvērēju RDS-TMC un TomTom satiksmes plūsmas pakalpojuma abonementu

•Iebūvēts FM raidītājs

•Bluetooth™ radiosavienojums

•Litija polimēru baterija (darbības ilgums līdz 5 stundām)

•Optimizēts iebūvētais mikrofons un skaļrunis, lai nodrošinātu augstas kvalitātes brīvroku sistēmas funkcionalitāti

•Izmēri: 8,38 cm x 11,68 cm x 22,86 mm

•Svars: 220 gramu

– Valstis, kas iekļautas Ziemeļamerikas un Eiropas kartē: Ziemeļamerikas kartē: ASV, Kanāda un Guama
– Detalizētas Austrumeiropas un Rietumeiropas kartes: Andora, Austrija, Beļģija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Lielbritānija, Itālija, Lihtenšteina, Luksemburga, Monako, Norvēģija, Portugāle, Īrija, Sanmarīno, Spānija (ieskaitot Kanāriju salas), Zviedrija, Šveice, Nīderlande, Vatikāns, Horvātija, Čehija, Igaunija, Ungārija, Latvija, Lietuva, Polija, Slovākija, Slovēnija un Krievija.
– Ceļu savienojumi Centrāleiropā: lielāko ceļu esamība ļauj veikt ceļojuma vadību no pilsētas uz pilsētu un pāri robežām uz kaimiņvalstīm: Albāniju, Baltkrieviju, Bosniju un Hercegovinu, Bulgāriju, Maķedoniju, Moldovu, Melnkalni, Rumāniju, Serbiju un Ukrainu.
Satiksmes plūsmas uztvērējs RDS-TMC pieejams kā papildaprīkojums ražotāja tīmekļvietnē.

TomTom ONE 3RD EDITION ierīces tehniskais raksturojums:

•Augstas jutības GPS mikroshēma
•3,5 collu krāsu TFT LCD skārienjutīgs ekrāns (320 x 240 pikseļi, 64 000 krāsu)
•1 GB ietilpīga iebūvēta atmiņa
•RDS-TMC savienotājs
•Iebūvēta litija jonu baterija (darbības ilgums – 2 stundas)
•Izmēri: 9,65 x 8,13 cm
•Svars: 176 g

Izsaki savu viedokli