Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms pāris nedēļām piedāvājām iepazīties ar jaunāko Subaru Legacy paaudzi, tagad kārta pienākusi tradicionālajai apvidus versijai Outback, kas prezentēta Ņujorkas auto izstādē. No parastā Legacy paaugstinātais modelis atšķiras ar buferiem, radiatora režģi, sliekšņu uzlikām un, protams, paaugstināto klīrensu, kas tagad sasniedz 22 centimetrus.

Dzinēju gammu ASV veidos divi benzīna agregāti – 170 zirgspēkus attīstošs 2,5-litru un 3,6-litru versija ar 256 zirgspēkiem. Jaudīgākais modelis sajūgts ar piecu pakāpju automātisko pārnesumkārba, savukārt bāzes versija pieejama vai nu ar sešu pakāpju manuālo vai arī bezpakāpju variatoru.

Ja līdz šim Outback konkurence nebija īpaši sīva, tad tagad tirgū nonākuši vairāki jauni modeļi, kas vēlas līdzšinējos Subaru klientus pārvilināt pie sevis. Pie tādiem pieskaitāmi Saab 9-3X un Audi A4 Allroad, kā arī jau labu laiku tirgū esošais Volvo XC70.

Lai arī kopumā virsbūve kļuvusi īsāka, garenbāze pastiepusies par septiņiem centimetriem, tādējādi nodrošinot papildus vietu aizmugurē sēdošajiem. Interjera iekārtojums līdzinās parastajam Legacy, līdz ar to mēs sastopamies ar jaunu instrumentu paneli un jaunām ekstrām kā elektrisko stāvbremzi, speciālu apgaismojuma pakotni, Bluetooth, USB un iPod savienojumiem, kā arī ar balsi vadāmu navigācijas sistēmu.

Izsaki savu viedokli