Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Subaru pirms jaunā Legacy debijas Ņujorkas auto izstādē jau izplatījis pirmos attēlus un informāciju. Jāatzīmē, ka no koncepta versijas tas atšķiras vien ar detaļām, iegūstot ne tik izteiksmīgus buferus un lukturus.

Garumā jaunais vidējās klases modelis pastiepies par 25 milimetriem, savukārt garenbāzē, platumā un augstumā par aptuveni 80 milimetriem, nodrošinot plašāku vietu salonā, it sevišķi aizmugurē sēdošajiem. Loģiski, ka līdz ar to par aptuveni 20 kilogramiem palielinājies arī automobiļa svars.

Dzinēju gammu ASV veidos trīs benzīna agregāti – četru cilindru 2,5-litru ar 170 zirgspēkiem, četru cilindru 2,5-litru turbo ar 265 zirgspēkiem un sešu cilindru 3,6-litru versija ar 256 zirgspēkiem. Mazākie divi standartā pieejami ar sešu pakāpju manuālajām pārnesumkārbām (170 Zs versija par papildus samaksu ar jaunu bezpakāpju variatoru), savukārt lielākais agregāts aprīkots ar piecu pakāpju automātu. Eiropas dzinēju gammā bez iepriekš minētajiem noteikti ietilps arī jaunais divu litru Subaru dīzeļdzinējs, kas šobrīd jau tiek uzstādīts vairākos japāņu ražotāja modeļos.

Interjerā var atrast iepriekšējās paaudzes iezīmes, tomēr tas ieguvis jaunus risinājumus, patīkamāku apgaismojumu un ar balsi vadāmu navigācijas sistēmu. Attēlos redzama lētākā komplektācija ar auduma sēdekļiem, tomēr, mūsuprāt, ar ādas apdari salons izskatīsies augstvērtīgāks par līdzšinējo Legacy paaudzi.

Tirdzniecībā Eiropā jaunais Legacy solās nonākt septembrī, savukārt par Outback versiju informācija vēl nav izplatīta.

Izsaki savu viedokli