Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sajūtiet skaistumu, emocijas, patīkamu satraukumu un aizrautību ikvienā mirklī kopā ar šī gada Sony BRAVIA modeļiem. Izcils attēls un skaņa nodrošina visaptverošu TV skatīšanos, kas vēl nekad iepriekš nav bijusi tik reālistiska.Skatieties TV ar vēl lielāku prieku un bez pūlēm kontrolējiet BRAVIA ar savu viedtālruni. Jaunais Sense of Quartz dizains – pilnīgi jauns virziens TV dizaina jomā, kas padara izklaidi vēl patīkamāku.

40W900

Detaļas, kas vēl nekad iepriekš nav šķitušas tik reālistiskas, pārspēj HD izšķirtspēju

Ja būsiet to redzējis vienreiz, vairs nevēlēsieties no tā atteikties.Ļaujieties neticamajai neparastu detaļu piesātinātajai Sony 4K attēlu pasaulei, kas ir gluži tāda pati kā reālā dzīve.Jaudīgā  4K X-Reality PRO apstrādes tehnoloģija ļauj jums izbaudīt visu jūsu iecienītāko saturu ar niansētu 4K izšķirtspēju – sākot ar Blu-ray Disc līdz TV pārraidēm un interneta video. Četras reizes lielāka izšķirtspēja nekā formātam Full HD (faktiskā izšķirtspēja 3840 x 2160 pikseļi) 4K nodrošina tādu attēla kvalitāti, par kādu neesat pat sapņojuši.

 Īsi pēc ļoti atzinīgi novērtētā 84” 4K LED TV pasaulē lielākajā klasē, Sony paplašina klāstu, pakāpeniski piedāvājot 65” un 55” X9000A sērijas 4K LED televizorus visā pasaulē.

 40W9000

Vislabākā attēla kvalitāte neatkarīgi no avota

Lai ko jūs arī skatītos, jaunākā X-Reality PRO tehnoloģija analizē un attīra attēlu, kā arī padara to smalkāku, rūpīgi saskaņojot attēla paraugu ar tā milzīgo datubāzi.Jūs iegūsiet vislabāko attēlu neatkarīgi no avota – gan filmām, gan zemas izšķirtspējas viedtālruņa klipiem.

 42w600

Plašāka pasaule ar piesātinātākām, tīrākām krāsām

Jaunais, unikālais Sony TRILUMINOS ekrāns uzlabo attēlu ar vēl plašāku piesātinātu, īpaši reālistisku krāsu paleti, tostarp grūti atveidojamajiem sarkanajiem un smaragda zaļajiem toņiem.Vizuļojošas jūras ainavas, ziedi un sulīgas pļavas – viss izskatās dzīvāks un reālistiskāks.Debesis ir zilākas un sejas izskatās labāk, pateicoties liegajai, dabiskajai sejas krāsai.

 QD Vision optiskā komponenta Color IQ (*1) un Sony unikālo attēla tehnoloģiju savienojums piešķir televizoram ievērojami plašāku krāsu gammu, kas nodrošina daudz dabiskāku un dzīvāku attēlu ar palielinātu dziļumu.

 55W900

Aizraujoša skaņa, ko patiešām varat sajust

Sony unikālā arhitektūra Signal-to-Sound padara ikvienu mirkli vēl reālistiskāku – vai tā būtu pūļa dārdoņa pārpildītā stadionā, vai visklusākais čuksts.Uzlabotā apstrādes tehnoloģija atjauno, attīra un optimizē audio signālus, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes mūziku un dialogus.

 55W9000-1

Tikai viens pieskāriens:izveidojiet savienojumu ar tālruni vai planšetdatoru

Jaunais BRAVIA klāsts ir viedāks nekā jebkad, izmantojot mobilās ierīces, lai nodrošinātu nevainojamu izklaidi. Pārlūkojiet TV programmas, ierakstiet raidījumus un skatiet saistīto saturu, izmantojot TV SideView – intuitīvu, jaunu lietotni, kas paredzēta jūsu Android vai iOS ierīcei.Uz īsu brīdi pietuviniet ar NFC saderīgo Xperia viedtālruni ar NFC aprīkotajai viena pieskāriena tālvadības pultij, lai bez pūlēm izveidotu bezvadu savienojumu.Tad izveidojiet sava telefona spoguļattēlu BRAVIA televizorā:tas ir lielisks veids, kā aplūkot attēlus, skatīties video, spēlēt spēles un izmantot lietotnes uz lielā ekrāna ar fantastiskām krāsām un niansēm.

 BRAVAI KDL-W6

Sense of Quartz – skaistums un intelekts vienā

Paplašiniet savu iztēli ar Sense of Quartz – jauno standartu TV dizaina jomā.Ģeometriskas formas ir harmoniski sapludinātas ar monolīto, kvarcam līdzīgo taisnstūra paneli, kas novietots uz apaļas pamatnes, kas simbolizē tīrību un vienkāršību.

 Šīs sezonas izcilie jaunie BRAVIA modeļi būs nopērkami no 2013. gada aprīļa, bet BRAVIA X9000A būs nopērkams no 2013. gada jūlija.

 55W90

2013 BRAVIA LCD TV klāsts īsumā

Bravia

Lifestyle

*1 “Color IQ™” ir visjaunākā gaismu izstarojoša pusvadītāja tehnoloģija, ko izstrādājis uzņēmums  QD Vision, Inc.

Color IQ™ un Color IQ logotips ir uzņēmuma QD Vision, Inc. preču zīmes.

Saistītās tēmas: sony

Izsaki savu viedokli