Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šodien Qualcomm paziņoja par jaunu mobilo ierīču procesoru – Snapdragon 210. Procesors būs nākamās paaudzes versija iepriekš zināmajam Snapdragon 200 un būs atrodamas budžeta klases planšetdatoros un viedtālruņos.

Snapdragon 210 procesors darbosies tandēmā ar Andreno 304 grafisko procesoru. Rezultātā ierīces, kas būs apgādātas ar šo Qualcomm izstrādājumu, spēs uzņemt un atskaņot 1080p izšķirtspējas video.

Snapdragon 210 ir apgādāts ar četriem ARM Cortex-A7 kodoliem (1,1 GHz). Adreno grafiskais procesors spēs veiksmīgi darbināt pat 720p izšķirtspējas displejus.

Starp citām nozīmīgām procesora īpašībām ir jāmin spēja nodrošināt LTE Cat.4 tīklu atbalstu vienai SIM kartei vai LTE tīklu atbalsts divām SIM kartēm vienlaikus. Tāpat tas atbalstīs kameras izšķirtspējā līdz 8 MP un QuickCharge 2.0 lādēšanas opciju.

Sagaidāms, ka pirmās ierīces ar šo procesoru pārdošanā nonāks 2015. gada pirmajā pusē. Visticamāk, ka tad arī ieraudzīsim pirmos 100 eiro vērto viedtālruņus, kas apgādāti ar LTE tīklu atbalstu.

Snapdragon 200

Saistītās tēmas: Qualcommsnapdragon

Izsaki savu viedokli