Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viens no jaunākajiem Samsung Smart televizoriem ieguvis CES 2016 Labākās inovācijas balvu tehnoloģiju pieejamības kategorijā (Accessible Tech). Godalgotais Smart TV modelis tiks prezentēts starptautiskajā patērētāju elektronikas izstādē CES 2016. gada 5. janvārī.

SamsungSmartTV

Ikgadējā ceremonijā ar CES Inovāciju apbalvojumiem tiek godināts izcils patērētāju elektronikas dizains un tehnoloģijas. Labākās inovācijas godalga tehnoloģiju pieejamības kategorijā tiek pasniegta produktiem un pakalpojumiem ar risinājumiem, kas nodrošina ērtāku to izmantošanu cilvēkiem ar invaliditāti, ar īpašām vajadzībām un arī senioriem.

“Televizors, kas sniedz labāko iespējamo attēla kvalitāti, ir viegli lietojams un pieejams ikvienam mūsu patērētājam – tas ir mērķis, ko vēlamies panākt ar ikvienu Samsung SUHD un Smart televizoru,” stāsta Sergejs Kostjučenko, Samsung Electronics Baltics sadzīves tehnikas biznesa direktors Baltijā. “Esam lepni, ka mūsu Smart televizors ir atzīts par labāko ierīci tehnoloģiju pieejamības kategorijā, un arī turpmāk radīsim jaunus risinājumus, kas ļaus ikvienam klientam izbaudīt labāko TV sniegumu.”

Balss vadība: vēl ērtākai ierīces lietošanai

Ar Samsung balss vadību virkne televizora funkciju ir vienkāršāk lietojamas, tai skaitā ierīces iestatīšana, tīmekļa pārlūkošana un citas ekrānā biežāk veicamās darbības. Runājot savā ierastajā balsī, cilvēki var viegli vadīt televizoru, piemēram, ierakstīt TV pārraides un izmantot visdažādākās Smart TV lietotnes, kā arī pieprasīt informāciju par pārraižu nosaukumiem un to pārraidīšanas laikiem.

Pastiprināta skaņa un skaidra balss: labākai dzirdamībai

Samsung Smart TV pieejamā Amplify funkcija spēj pastiprināt augstas frekvences skaņas, lai uzlabotu skaņas dzidrumu. Savukārt Clear Voice funkcija ļauj vieglāk sadzirdēt cilvēku dialogus TV pārraidēs.

Jauna grafiskā lietotājsaskarne: labākai lasāmībai

Jaunā Smart TV grafiskā lietotājsaskarne ar paaugstinātu kontrastu nodrošina labāku ekrānā redzamās informācijas lasāmību.

Labs dizains ir pieejams dizains

Samsung pastāvīgā TV produktu pilnveide ar modernām un vienlaikus intuitīvi lietojamām tehnoloģijām, kā arī jaunām pieejamības funkcijām nodrošina pilnvērtīgas TV skatīšanās iespējas ikvienam lietotājam. Balss vadība, skaņas pastiprināšana un Clear Voice funkcija ir radītas tā, lai būtu ērti un vienkārši lietojamas.

Izsaki savu viedokli