Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nesen ziņojām, ka no RIM kompānijas vadīšanas ir atkāpušies abi līdzšinējie vadītāji – Džims Balsili un Maiks Lazardis, un viņu vietu ir ieņēmis viens cilvēks – Torstens Heins. Nesenā intervijā, ko veica CrackBerry, Torstens paziņoja šo to interesantu par saviem plāniem un metodēm, kā cīnīsies pret Android un iOS.

Uz jautājumu, vai Torstens ir kārtīgi izpētījis savu konkurentu ierīces, lai zinātu, pret ko ir jācīnās, viņš atbildēja sekojošo – “Es to daru regulāri. Man ir vesela komanda, kas konstanti izpēta visas tirgū pieejamās ierīces, un personīgi es pārbaudi tās ierīces, kuras, pēc komandas vārdiem, izspiež no tirgus BlackBerry. Testēšanā ir iesaistītas arī manas meitas. Patiesībā, viņas ir pat ļoti zinošas un spēj sniegt vairākas labas idejas. ”

Tālāk Torstens stāstīja, ka RIM tik tiešām ir izvēlējušies grūtāko ceļu, kamēr citi konkurenti iet vieglo Android ceļu, nevis veido paši savu platformu. Tiesa, Torstens tic, ka RIM ir pietiekami stipri un pat ejot grūtāko ceļu, ar pareizu stratēģiju spēs konkurēt ar iOS un Android.

Kā redzams, RIM pavisam nopietni centīsies iekarot savu lēnām grimstošo vietu viedtālruņu tirgū. Iekš ASV, piemēram, BlacBerry RIM viedtālruņi vēl sastāda 16.6 procentus, kas nemaz nav tik slikti, taču ir ievērojami mazāk salīdzinājumā ar Android 46.9 un iOS 28.7 procentiem.

 

Saistītās tēmas: androidblackberryiosrim

Izsaki savu viedokli