Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Renault dotajā brīdī strādā pie jaunākās paaudzes Twingo. Spēkrats solās būt visnotaļ aizraujošs – motors tiks novietots aizmugurē, tāpat spēkrats varēs lepoties ar aizmugurējo riteņu piedziņu, bet to visu papildinās piecas durvis.

Twingo izstrādātājs apgalvo, ka auto jaunāka versija būs par 100 mm īsāka nekā esošās paaudzes Twingo, sasniedzot 3,5 metru garumu. Turklāt aizmugurējo riteņu piedziņa sniedz sniegs lieliskas iespējas – aizraujošas braukšanas īpašības un īpaši īsu apgriešanās rādiusu.

Twingo 2014 - 1ada

Jāatzīmē, ka arī spēkrata trīscilindru motors tikšot novietots auto aizmugurē, nodrošinot vairāk vietas pasažieriem. Tiesa, šādi tiks zaudēta bagāžas vieta, taču vadības īpašībām šis risinājums nākšot tikai par labu. Vēl nezināma tilpuma un jaudas agregāts tiks savienots ar  manuālo vai divsajūgu automātisko pārnesumkārbu.

RENAULT TWINGO III (X07) PHASE 1

Renault pārstāvji izsakās, ka visi šie uzlabojumi ļaus Twingo sasniegt lieliskas vadāmības īpašības, sastādot konkurenci trešās paaudzes Mini.

Twingo, līdzīgi kā piecdurvju Smart saņems vienu un to pašu pārnesumkārbu. Tāpat abi spēkrati tiks ražoti Nova Mesto rūpnīcā Slovēnijā.

RENAULT TWINGO III (X07) PHASE 1

Saistītās tēmas: Renault

Izsaki savu viedokli