Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

16. un 17.septembrī jaunais Peugeot dīleris Adam Auto biznesa klientus un ikvienu interesentu aicina uz atvērto durvju dienām un izmēģinājuma braucieniem ar jaunās paaudzes Peugeot automašīnām.

Tikai divas dienas 16.septembrī no 9:00 – 19:00 un 17.septembrī no 9:00 – 18:00 SIA Adam Auto autocentrā Rīgā, Krasta 66 interesentiem tiks piedāvāta iespēja izmēģināt daudzveidīgo Peugeot automašīnu izlasi izmēģinājuma braucienos.

Piedāvāto modeļu klāstā būs gan vieglie automobiļi, gan komercautomobiļi ar īpašu aprīkojumu. Pēdējie izceļas ar īpaši plašu modeļu gammu, aprīkojuma iespējām un tilpumu līdz pat 15 m3. Piemēram, Peugeot furgons BOXER tiek piedāvāts pat četrās dažādās garenbāzēs un trīs dažādos augstumos, kravu un pasažieru pārvadāšanai.

Atvērto durvju dienās potenciālie pircēji varēs iepazīties ar komercautomobiļu pārbūves iespējām, ko atbilstoši klientu specifiskajām vajadzībām nodrošina SIA Autava, saņemt pārdevēju konsultācijas, uzzināt par autolīzinga DnB NORD un apdrošināšanas sabiedrības BALTA īpašajiem piedāvājumiem. Plašā izvēlē būs pieejamas arī pasažieru automašīnas, sākot no Peugeot elektromobiļa iON un beidzot ar biznesa klases auto – 508.

Par neformālu atmosfēru pasākuma laikā rūpēsies DJ, apmeklētājus priecēs patīkamās iepazīšanās cenas jaunām Peugeot automašīnām un autoservisa pakalpojumiem, kas spēkā būs visu septembri.

Saistītās tēmas: adam autoopel

Izsaki savu viedokli