Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēdējie mēneši nenoliedzami ir pagājuši 3D zīmē, jo tā vien šķiet, ka ražotāji ir nolēmuši 3D attēlu beidzot padarīt par mājas kino baudītāja ikdienu. BOOT.Lv jau ir rakstījis par neskaitāmiem 3D monitoriem, televizoriem un pat īpašu ekrāna pārklājumu, kas iPhone tālruņa ekrānam ļauj attēlot 3D. Šoreiz īsumā pastāstīsim jums par kompānijas Olympus izstrādāto 3D skatīšanās komplektu, kas ļaus jums 3D filmas skatīties arī savā mājas datorā.

Olympus PC 3D Viewer Kit ir viens no pirmajiem patērētāju līmeņa izstrādājumiem, kas ir paredzēts, lai ļautu mājas lietotājiem skatīties 3D filmas uz standarta LCD monitora. Šis komplekts sastāvēs no BenQ E2400HD 24 collu LCD monitora, kuram ir Full HD (1920 x 1080 pikseļu) izšķirtspēja, 3D multimediju atskaņotāja programmatūras, 3D brillēm un vadības kastītes.

Šis komplekts tad arī ir viss nepieciešamais, lai jūs varētu savā mājas datorā baudīt 3D filmu priekšrocības. Diemžēl šis produkts sākotnēji būs paredzēts tikai Japānas tirgum, un tā cena pašlaik netiek izpausta.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli