Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nintendo beidzot ir apstiprinājuši informāciju, kas liecina, ka, jau pāris mēnešus Japānas tirgū pieejamā portatīvā spēļu platforma DSi būs pieejama arī Eiropas tirgū! ASV teritorijā konsole (pāri peļķei tā ir gaidāma 5. aprīlī) maksās aptuveni 170 ASV dolārus (aptuveni 118 sterliņu mārciņas), savukārt Austrālijā (gaidāma 2. aprīlī) – 300 Austrālijas dolārus (134 sterliņu mārciņas). Patlaban vēl nav īsti zināma konsoles cena, taču tiek baumots, ka tā varētu būt 150 sterliņu mārciņu robežās.

Atgādināšu, ka Nintendo DSi no parastā DS atšķirās ar aptuveni 2.6mm plānāku korpusu, divām iebūvētām, 0.3 megapikseļu kamerām, lielākiem ekrāniem (3.25 collas iepriekšējo 3 collu vietā) un uzlabotiem skaļruņiem.

Jaunā konsoles versija vairs neatbalsta GBA (Game Boy Advance) kasetes, kā arī ir iedzīvojusies daudz vājākā baterijā – iepriekšējo 19 stundu vietā, oriģinālā baterija turēs vairs tikai 14 stundas.

DSi ir arī pirmā Nintendo portatīvā konsole, kurai ir iespējams atjaunināt firmware tiešsaistē, kas nozīmē, ka visas oriģinālā DS homebrew flash kartes būs nesaderīgas ar jauno DSi.

Bez tam, beidzot arī DS(i) lietotājiem būs iespēja iegādāties spēles onlainā, izmantojot Wii Shop Channel līdzīgu iepirkšanās kanālu, kā arī vienkārši pārlūkot lietotāju interesējošas interneta vietnes.

Jaunās konsoles tehniskie parametri arī ir krietni uzlabojušies:

CPU: Divi ARM procesori (galvenais procesors ARM9 tagad darbojas ar 132MHz takts frekvenci līdzšinējo 67MHz vietā, savukārt sekundārais procesors palicis tas pats vecais – ARM7 ar 33MHz takts frekvenci).

RAM: 16MB (kas ir 4x reizes vairāk kā iepriekšējiem modeļiem).

Ietilpība: 256Mb iebūvēta Flash atmiņas karte.

Internets: Bezvadu internets, izmantojot 802.11 standartu.

Izsaki savu viedokli

Nintendo beidzot ir apstiprinājuši informāciju, kas liecina, ka, jau pāris mēnešus Japānas tirgū pieejamā portatīvā spēļu platforma DSi būs pieejama arī Eiropas tirgū! (vairāk…)

Izsaki savu viedokli