Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šodien Motorola iepazīstināja ar kompānijas jaunāko veikumu budžeta klases viedtālruņu lauciņā – Moto G. Ierīce ir saņēmusi uzlabotus tehniskos parametrus, taču vēl joprojām var lepoties ar neticami zemu cenu un plašām personalizēšanas iespējām.

Jaunākās paaudzes Moto G viedtālruņa displejs ir par pus-collu lielāks, tā diagonāles izmēram sasniedzot 5 collas. Tiesa, tā izšķirtspēja nav mainījusies – 720p. Jāatzīmē, ka ierīces ekrāns ir apgādāts ar Gorilla Glass pārklājumu, taču virs uz zem tā ir novietoti skaļruņi, nodrošinot stereo efektu.

motrola moto g2

Izstrādājumu gan vēl joprojām darbinās četru kodolu 1,2 GHz Snapdragon 400 procesors un operatīvās atmiņas apjoms būs tas pats – 1 GB. Tiesa, tagad ierīces 8 un 16 GB modeļus papildinās arī microSD karšu lasītājs. To visu darbina Android KitKat operētājsistēma, turklāt Motorola sola ierīci apgādāt arī ar Android L atjauninājumu.

Uzlabota ir aizmugurē novietotā kamera. Tagad tā nodrošina 8 MP izšķirtspēju, bet videozvaniem ir atvēlēta priekšpusē atrodamā 2 MP kamera. Jānorāda, ka ierīces korpusa aizmugure vēl joprojām ir ieapaļas formas, bet tās biezums variē no 6 līdz 11 mm. Ierīces svars sasniedz 150 gramus, bet lauvas tiesu no tā paņem 2070 mAh akumulators, kas nav nomaināms pašrocīgi, tādēļ Motorola par 40 dolāriem piedāvā iegādāties papildus ārējo bateriju.

moto_g

Patīkami, ka Motorola vēl joprojām pieturās pie plašajām personalizēšanas iespējām, nodrošinot plašu klāstu ar krāsainiem vāciņiem, ietvariem un korpusa aizmugurēm.

Jau sākot ar šodienu ierīci iespējams iegādāties Indijā, Francijā, Brazīlijā, Spānijā un Vācijā. Līdz gada beigām ierīces pieejamība tiks būtiski paplašināta aptverot lielāko pasaules daļu.

Jāatzīmē, ka ierīce vēl joprojām var lepoties ar ļoti draudzīgu cenu – 179 ASV dolāri (Eiropā – 190 Eiro).

Saistītās tēmas: motorola

Izsaki savu viedokli