Aktuāls

”Audi” superauto atgriežas Latvijā – šogad Biķernieku trasē ”’Audi R8 Coupe”, ”R8 Spyder” un citi

Auto, Moto

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

Lai arī pasaules pirmizrādi jaunās paaudzes Lexus GS piedzīvoja jau „Pebble Beach” pasākumā ASV, Eiropā automašīna pirmo reizi redzama Frankfurtes auto izstādē. Cenas vēl nav zināmas, tomēr zināms tas, ka jaunais GS tirdzniecībā Eiropā nonāks nākamā gada maijā.

4,85 metrus garais spēkrats būvēts uz pilnīgi jaunas platformas, kura piedāvās vairāk vietas tieši aizmugurē sēdošajiem. No tehniskajiem jaunumiem jāmin dinamiskā stūres iekārta, kā arī advancēta aizmugurējā balstiekārta. Par 60 kilogramiem samazinātais svars un optimizētā hibrīda sistēma ļaus sasniegt par desmit procentiem mazāku vidējo degvielas patēriņu – 6,3 litri uz 100 kilometriem.

3,5 litru V6 benzīna dzinējs apvienojumā ar elektrodzinēju kopā attīstīs 343 Zs, līdz ar to GS 450h no vietas līdz simtam ieskriesies 5,9 sekundēs, bet maksimālais ātrums būs ierobežots pie 250 km/h. Kā alternatīva hibrīdam piedāvājumā Rietumeiropā būs 2,5 litru V6 benzīna agregāts ar 250 Zs, bet ASV un Austrumeiropai tiks piedāvāts 3,5 litru V6 ar 317 Zs. Jāatzīmē, ka Lexus savam modelim plāno veidot arī izteikti sportisku F versiju.

Vizuāli jaunais GS iekļaujas jauno Lexus modeļu saiemē ar izteikti dinamisku priekšu, diožu lukturiem un platām arkām. Arī aizmugure veidota sportiskā stilā ar L formas lukturiem un melnu difuzoru.

Arī salonā vērojamas izmaiņas – jauna vadības sistēma ar centrāli novietotu ekrānu, elegantu analogo pulksteni, multimediju sistēmu ar dalītu ekrānu un augstas klases audio sistēmu. Drošības aprīkojumā iekļauti divpadsmit drošības spilveni, pirms sadursmes sistēma, nakts redzamības sistēma un aklās zonas asistents.

Saistītās tēmas: LexusLexus GSLexus GS 450h

Izsaki savu viedokli