Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Losandželosas auto šovā Ford prezentē jaunākās paaudzes jeb tā saukto 2010. gada Ford Mustang, kas turpina iesākto retro stilu dizainā un jaudas pieaugumu tehnikā.

Priekšējā daļa ieguvusi vieglus uzlabojumus, tai skaitā jaunus lukturus un izmainītu buferi. V6 un V8 versiju atšķiršanai pirmajai miglas lukturi atrodami buferī, bet jaudīgākajai – radiatora režģī. Izceltais dzinēja pārsegs uzstādīts visām Mustang versijām.

Priekšējās arkas kļuvušas platākas un durvis ieguvušas papildus šķēlumu, savukārt antena pārvietota uz aizmuguri. Kopumā aizmugures daļa kļuvusi nedaudz kantaināka, bet lukturi ieguvuši diodes. Jaunums ir arī vieglmetāla diski, kas tagad pieejami izmēros no 17 līdz 19 collām.

Agrākās speciālās versijas Bullitt dzinējs kļuvis par V8 bāzes dzinēju un no 4,6-litru tilpuma attīsta 315 zirgspēkus. Bez tam izmainīts arī balstiekārtas regulējums. Standarta aprīkojumā iekļauti ABS, ESP, pretbuksēšanas sistēma, kā arī priekšējie un sānu drošības spilveni.

Interjeru turpmāk greznos jauni sēdekļi un pilnīgi jauns priekšējais panelis, kā apdarē plaši izmantotas alumīnija aplikācijas. Informācija par to, vai un kad jaunais Mustang varētu nonākt līdz Eiropai vēl nav zināma.

Izsaki savu viedokli