Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mums ir labi jaunumi! Februāra boot.lv žurnāls vairs nav aiz kalniem un nākamās nedēļas nogalē tas parādīsies jau visās preses tirdzniecības vietās. Tas nav vienīgais ar ko mēs vēlamies Jūs iepriecināt. Pats galvenais ir boot’iskie uzlabojumi dizainā un papīrā. Jaunais numurs beidzot iegūs biezāku un spīdīgāku vāku, kā arī iekšējās lapas vairs nebūs tik spilgtas un tās būs vieglāk lasīt. Dizaina uzlabojumi ir skāruši visu žurnālu un pats galvenasi arī vāku. Salīdzinot ar iepriekšējiem tas būs pilnīgi savādāks ar pilnīgi savādāku detaļu izkārtojumu, logo un virsraksts paliek vecais. Kā arī tēmas esam sakārtojuši pa grupām, ko varēs ievērot jau satura rādītājā.

Tas nu būtu par dizainu, ko tad mēs esam sagatavojuši lasīšanai ?

Sākšu ar numura galvenajām tēmām.
Cieto disku tests. Ja BOOT.LV testē, tad dara to kārtīgi un mēs bez disku testa aprakstījām arī disku uzbūvi un to atšķirības. Zem mūsu laboratorijas „skalpeļa” nokļuva četri 200 Gb cietie diski un viens 74 Gb SATA disks. Kurš izrādijās labākais, ātrākais, optimālākais, to varēsiet uzzināt jaunajā BOOT.LV februāra numurā.

Turpinot par testu tēmu. Uz mūsu galdiem nokļuva arī 5 LCD monitori cenā līdz 200 Ls. Testos noskaidrojām, ka LCD monitori sen vairs nav greznība un labu šķidro kristālu brīnumu varam iegādāties par ļoti saprātīgāku summu. Bet lai savu naudu tu iztērētu pēc iespējas lietderīgāk, un nevajadzētu skraidīt par datorsaloniem izvēloties savu īsto monitoru, tad šis tests Jums noteikti palīdzēs.

Ja rezi par monitoriem tad gribu pastāstīt par tādu interesantu ierīci kā PixelView PlayTV Box3. Tas ir televizijas uztvērējs, kuram nav vajadzīgs dators. Piespraud televīzijas kabeli, pievieno šo ierīci pa tiešo pie monitora (bez datora starpniecības) un skaties televīziju. Jūs smīkņāsiet par to, ka šāda ierīce nespēj nodrošināt labu kvalitāti, tad stipri maldāties. Kvalitāte ir ļoti laba un iespējas ir daudz. Pats galvenais cena 60 Ls. Pieslēdz šo ierīci pie LCD un moderns TV garantēts.

Laiki, kad plaukstdatoru izmantojām tikai kā piezīmblociņu ir beigušies. MITAC Mio iespējams ir nācis kā revolucionārs. Plaukstdators ar GPS navigācijas iespējām ir jaunums un tas viss tikai par 285 Ls.

Runājot par programmatūru. Šoreiz esam sagatavojuši saturīgu DVD testu, Pinacle Studio 9 apskatu. Savukārt Windows pretinieku frontei būs interesants raksts par Amber Linux – dzintara pingvīns no Latvijas.

Tiem, kas vēlas rūpīgāk iedziļināties datortehnoloģijās, Dāvis ir sagatavojis analītisku rakstu par atmiņām. Ļoti interesants un nopietns raksts, izlasi to pirms dosies uz datorsalonu pēc sava jaunā datora.

Šie ir tikai pāris interesantākie raksti. Vairāk varēs izlasīt jaunajā februāra BOOT.LV numurā, kurš iznāks nākamās nedēļas nogalē (~17. februāris).

Un tagad! Dāmas un kungi.
Jaunais BOOT.LV žurnāla vāks

Izsaki savu viedokli