Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bieži vien viedtālruņu lielākais mīnuss ir to akumulatoru pārāk īsais darbības laiks. Protams, ražotāji problēmu risina cenšoties samazināt tālruņa enerģijas apetīti un aprīkojot tos ar lielākas kapacitātes akumulatoriem. Tāpat nav noslēpums, ka aptuveni pusi no viedtālruņa enerģijas patērē antena, nodrošinot mobilo tīklu uztveršanu.

Edinburgā bāzētais uzņēmums Softan Technologies ir izstrādājis antenu, kas ne tikai patērē par deviņdesmit procentiem mazāk enerģijas, bet arī nodrošina labākas uztveršanas spējas. Tātad jaunā tipa antenai vajadzētu paildzināt akumulatora darbības laiku un izveidot kvalitatīvākus savienojumus gan zvanot, gan sērfojot tīmeklī.

Visa pamatā ir antenas spēja uztvert spēcīgāko pieejamo signālu un fokusēties uz to. Tādejādi būs arī atrasināta problēma ar nekvalitatīviem interneta savienojumiem.

Jāņem vērā ka, var paiet vairāki gadi, līdz šī tehnoloģija nokļūs viedtālruņos. Tiesa gan, šī varētu būt viena no tehnoloģijām, kas būtiski samazinātu viedtālruņu lādēšanas biežumu.

Cik bieži tu lādē savu viedtālruni?

sofant-smartantenna

Saistītās tēmas: viedtālruņi

Izsaki savu viedokli