Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunās Toyota Corolla rezultāti ir 94 % par pieaugušo braucēju, 82 % par bērnu, 67 % par gājēju aizsardzību un 66 % par drošības palīgsistēmām.

Šos izcilos rezultātus jaunā Corolla sasniedza, ievērojot Toyota augstos aktīvās un pasīvās drošības standartus.

large

Automobiļa priekšgalā un sānos ir iestrādātas dažādu slodzes virzienu konstrukcijas, kas samazina kabīnes deformāciju sadursmes gadījumā, efektīvi izkliedējot trieciena spēku. Turklāt ir uzlabota gājēju aizsardzība, izmantojot vairākus enerģiju absorbējošus komponentus.

Jaunā Corolla ir aprīkota ar 7 SRS drošības spilveniem: vadītāja ceļgalu drošības spilvenu, divkameru priekšējiem sānu drošības spilveniem un pilna garuma sānu aizkarveida drošības spilveniem.

Visiem sēdekļiem ir uzstādītas trīspunktu ELR (avārijas bloķēšanas ievilcējs) drošības jostas, kas nobloķējas, ja uz tām iedarbojas pārmērīga slodze. Vadītāja un priekšā sēdošā pasažiera drošības jostas ir aprīkotas arī ar priekšspriegotājiem un nospriegojuma ierobežotājiem.

Corolla priekšējie sēdekļi ir aprīkoti ar kakla skriemeļu aizsardzības koncepcijas (WIL) sistēmu, kas samazina kakla skriemeļu traumu risku aizmugures sadursmes gadījumā. Ja, braucot nelielā ātrumā, notiek sadursme no aizmugures, sēdekļa konstrukcija ļauj braucēja ķermenim virzīties uz aizmuguri, līdzsvarojot ķermeņa apakšdaļas kustību ar galvas kustību, tādējādi samazinot kakla skriemeļu traumu gūšanas risku

Automobiļa standarta aprīkojumā ietilpst ABS ar EBD, bremzēšanas palīgsistēma, automobiļa stabilitātes kontroles sistēma (VSC), vilces kontroles sistēma (TRC) un ārkārtas bremzēšanas signāla funkcija.

Saistītās tēmas: automašīnasdīleru ziņastoyota

Izsaki savu viedokli