Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Novembra beigās tirdzniecībā nonāks pirmā Renault Laguna kupeja, kuras bāzes cena Vācijā būs 30’300 eiro. Tādējādi 4,64 metrus garā kupeja, kas ir par pieciem centimetriem īsāka nekā hečbeks, maksās par aptuveni 2’000 vairāk nekā līdzīga aprīkojuma četru durvju versija.

Salonā vieta paredzēta četriem pasažieriem un 423 litriem bagāžas. Standarta aprīkojumā iekļauti seši gaisa drošības spilveni, ESP, klimata kontrole, vieglmetāla diski un bi-ksenona lukturi. GT aprīkojuma līmenī iekļauti arī ādas sēdekļi un aizmugurējo riteņu piestūrēšana.

Dzinēju gammu veidos trīs benzīna agregāti un tikpat daudzi dīzeļdzinēji. Jauda svārstās no divu litru dīzeļa 150 zirgspēkiem līdz jaudīgākā V6 benzīna dzinēja 238 zirgspēkiem.

Jaunie V6 benzīna un dīzeļdzinēji jau standartā izpildījumā aprīkoti ar sešpakāpju automātiskajām pārnesumkārbām. 3,5-litru benzīna agregāts no vietas līdz simtam paātrinās 7,4 sekundēs, bet tā maksimālais ātrums sasniedz 245 km/h. Vidējais patēriņš norādīts ar 10,0 litriem, bet CO2 izmešu daudzums – 238 g/km.

Jaudīgākais dīzeļdzinējs attīsta 235 zirgspēkus un standarta sprintu veic 7,3 sekundēs. Tā maksimālais ātrums ir 240 km/h, vidējais patēriņš būšot 7,2 litri, bet CO2 izmešu daudzums – 192 g/km.

Izsaki savu viedokli