Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaules mēroga līderis digitālās izklaides produktu jomā Creative iepazīstina ar N400 USB 2.0 atskaņotāju sistēmu klēpjdatoriem, kas nodrošina augstas kvalitātes audio skanējumu, pateicoties Creative Xtreme Fidelity (XiFi) tehnoloģijai, kā arī ir kompakta un ērti pārvietojama. Neskatoties uz kompaktajiem izmēriem, jaunā atskaņotāju sistēma nodrošina “bagātu un plašu” toņu skanējumu, un lietotāji to noteikti novērtēs.

Creative N400 atskaņotāju sistēmu var pievienot datoram ar USB vadu, bet kontroles panelis izvietots uz viena no skaļruņiem. Katrs skaļrunis ir aprīkots ar dubultu 2 collu draiveri, tādā veidā nodrošinot plūstošu skanējumu un efektīgus zemos toņus. Creative N400 akustisko sistēmu ir ērti paņemt līdzi, piemēram, dodoties ceļojumā, jo tā ir komplektā ar pārnēsājamu somu.

Kā visos jaunākajos Creative produktos arī N400 akustiskajā sistēmā ir ietverta X-Fi tehnoloģija failu pārveidošanas laikā zaudēto skaņas detaļu atjaunošanai, kā arī X-Fi CMSS-3D visaptveroša skanējuma radīšanai.

Tāpat Creative N400 akustiskajā sistēmā ir ietverta Creative Alchemy programmatūra Creative EAX Advanced HD 4.0 un OpenAL atbalstam.

Creative N400 USB akustiskās sistēmas galvenie raksturlielumi:

o Divi skaļruņi ar dubultiem draiveriem
o USB savienojums
o X-Fi tehnoloģija
o Ērti lietojams iebūvētais kontroles panelis
o Kompakts un ērts dizains pārvietošanai
o Neradīs traucējumus LCD televizoriem un monitoriem, ja tiks novietoti blakus tiem

Creative N400 USB akustiskā sistēma būs pieejama no šī gada oktobra vidus, un tās cena būs apmēram 40 LVL. Detalizēta informācija par visiem Creative produktiem ir atrodama www.creative.com.

Izsaki savu viedokli