Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija BITE Latvija prezentējusi jaunu priekšapmakses karti BiFfi, un šis zīmols vēsta „Esi tas, kas vēlies būt”. Oficiālā BiFri priekšapmakas mobilo sakaru karšu prezentācija norisinājās vakar. Freds Renčaks, BITE Latvija ģenerāldirektors: „Mūsuprāt, šobrīd ir īstais laiks, lai ieviestu svaigus piedāvājumus un jaunu pozicionēšanas pieeju priekšapmaksas tirgū. Ir laiks pārsteigt klientus ar skaidrām priekšrocībām, kas atbilst klientu vajadzībām un viņu dzīves veidu. Tāpēc šodien mēs prezentējam savu jauno priekšapmaksas karti BiFri. Tas ir iedvesmojošs, inovatīvs zīmols, kas klientiem nodrošina papildu vērtību par viņu naudu, kā arī viņiem būs iespējams labāk kontrolēt savus tēriņus.”

„Mēs vēlējāmies izveidot kaut ko ļoti īpašu, ļoti pārsteidzošu un ļoti nozīmīgu priekšapmaksas tirgum. Zīmolu ar jauneklīgu garu, kas varētu iedvesmot dažāda vecuma cilvēkus piepildīt savas vēlmes. Zīmolu, kas iedvesmo cilvēkus būt tādiem, kādi viņi vēlas būt. Mēs to izdarījām! Tagad mēs aicinām ikvienu atklāt mūsu lieliskās jaunās priekšapmaksas kartes BiFri iespējas!” – sacīja BITE Grupas Galvenais zīmola vadītājs Gerijs Makgvairs prezentācijas dienā.

Kas padara BiFri tik īpašu, unikālu un pievilcīgu?

Esiet respektēts. Mēs nodrošinām vienkāršus un skaidrus noteikumus.

* Nekādu slēptu nosacījumu un maskētu papildu maksājumu.
* Tikai 2 sant./min par zvaniem uz BiFri un BITES numuriem un 8 sant./min par zvaniem uz visiem pārējiem Latvijas tīkliem.
* Tikai 1 sant./SMS uz BiFri un BITES numuriem un 4 sant./SMS uz visiem pārējiem Latvijas tīkliem.
* BiFri tarifi ir vienādi visu dienu, vakaros un naktīs.
* Tie paši zemie tarifi ikvienam, neraugoties uz atjaunošanas summu.

Esiet pārliecināts. Mēs saviem klientiem sniegsim patiesu vērtību par viņu naudu.

* Mēs sniedzam 1 santīma bonusu par katru no cita Latvijas operatora ienākošā zvana minūti.
* Tikai BiFri sniedz iespēju iegādāties ekskluzīvu Vodafone tālruņa aparātu tikai par 25 Ls, ieskaitot SIM karti ar 2 Ls sākotnējo kredītu. Bez tam, šie 25 Ls tiek pilnībā atgriezti kartes kontā, ja tas tiek papildināts par 25 Ls vai vairāk 5 mēnešu laikā pēc aktivizācijas.


Iegūstiet kontroli. Mēs ļausim saviem klientiem izlemt, kā rīkoties ar kontu.

* BiFri klienti saņem bezmaksas SMS, kas tos brīdina par viņu kredīta atlikumu līdz līmenim, kuru brīvi var noteikt pats klients. Tādējādi klienti saņem savlaicīgu atgādinājumu papildināt kontu un izvairās no negaidītas kredīta beigšanās.
* Īpaša ikona tālruņa izvēlnē, kas ir ieprogrammēta klienta SIM kartē un satur noderīgu informāciju (informācija par konta atlikumu, iespēja kontrolēt pakalpojumus, valodu izvēlne, iespēja papildināt drauga kredītu utt.).
* Vienkārši, ērti un bezmaksas rīki, lai pasūtītu pakalpojumus un aplūkotu detalizētu informāciju par lietošanu internetā lapā mans.bifri.lv vai wap portālā wap.bifri.lv

Esiet iedvesmots. Mēs apsolām darīt lietas savādāk un ienest svaigu pieredzi katrā dienā.

* BiFri nodrošina vienu bezmaksas SMS vai zvanu, kad būs izlietots kredīts. BiFri klienti var veikt steidzamo zvanu vai nosūtīt svarīgo īsziņu, kas vienmēr ir nepieciešama tieši tad, kad tikko ir beidzies kartes kredīts.
* Katrs jaunais BiFri klients saņem iespēju izvēlēties savu unikālo tālruņa numuru BiFri datu bāzē, kas būs pieejama www.bifri.lv

BiFri BITES priekšapmaksas klientiem piedāvā ievērojamus labumus un aicina katru TOXIC klientu pāriet uz BiFri jebkurā sev izdevīgā laikā bez maksas, nekavējoties gūstot izdevīgumu no zemākām zvanu un īsziņu cenām. Tas ir tik vienkārši, kā nosūtīt SMS vai pazvanīt BITES klientu apkalpošanas daļai.

Jaunā zīmola koncepcija ir ieviesta, balstoties uz vairākām BITES veiktām aptaujām. Radošo risinājumu radīja starptautiska Lielbritānijas reklāmas aģentūra theFarm, kurai ir plaša pieredze darbā ar starptautiskiem projektiem, to starpā tādiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem kā AOL, Vodafone, Aviva, BBC, Diesel un Sarkanais Krusts.

Lai demonstrētu BiFri vērtības, Rīgas centrālajā parkā blakus Brīvības piemineklim norisināsies aizraujošs pasākums. Seši jauni fotogrāfi piedalās akcijā, kuras mērķis ir radīt garāko portretu sienu, kas jebkad ir izveidota Rīgas ielās. Tiek plānots uzņemt apmēram 1000 dažādu cilvēku fotogrāfijas, lai izceltu individuālās brīvības vērtību un pašizteiksmi. Portretu sienu sāks veidot 3. aprīlī un līdz pat 18. aprīlim. Cilvēki tiek aicināti arī ievietot savas fotogrāfijas www.bifri.lv, kas arī tiks izdrukātas un novietotas uz sienas.

Izsaki savu viedokli