Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja esi aktīvs datorspēļu entuziasts, taču tev apnikusi spēlīšu “dzenāšana”, par galvenajiem instrumentiem izmantojot jau vairākus gadu desmitus zināmo “peli” un klaviatūru, tad kompānijas Ideum jaunākais izstrādājums ir paredzēts tieši tev.

GestureWorks Gameplay ir aplikācija, kas sniegs iespēju izmantot Android viedtālruni vai planšetdatoru kā savdabīgu bezvadu kontrolieri. Citiem vārdiem sakot, tā vietā, lai iegādātos fizisku kontrolieri, ir iespējams šādu saņemt uz savas skārienierīces, nodrošinot aizraujošāku videospēļu spēlēšanas pieredzi.

Aplikācijas pilnās versijas cena ir 15 ASV dolāri, taču tas ļaus lietotājiem izveidot pilnībā personalizētu virtuālo kontrolieri vai arī izmantot kādu no citu lietotāju izveidotajiem kontrolieru dizainiem. Dizainu izstrādāšanas iespējas ir ļoti plašas, sākot no pogu novietojuma, beidzot ar to krāsu un caurredzamību. Jāatzīmē gan, ka aplikācija ļaus savienot Android ierīces ar datoriem, ko darbina Windows 8 operētājsistēmu.

Interesanti, ka aplikācija nodrošina arī līdz pat 200 dažādu žestu atpazīšanu un ļauj veiksmīgi integrēt spēlēšanas procesā arī ierīcēs iebūvēto akselometru, ļaujot vadīt galvenos varoņus arī ar pašas skārienierīces kustināšanu.

gestureworks-gameplay-4

Saistītās tēmas: kontrolieriswindows

Izsaki savu viedokli