Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Svētdien, 15.septembrī, no plkst.11:00, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē (BKSB) norisināsies šīs sezonas pēdējās sacensības autošesejā „Dzintara aplis 2013”. Ar šiem startiem noslēgsies  šī gada autošosejas sezona Latvijā.

Sacensību dienu Biķernieku trasē raksturos divi īpaši vārdi – „senatne” un „ātrums”, jo bez vēsturiskajām Volgām, Žiguļiem un formulām uz starta līnijas stāsies arī mūsdienīgi ātrās „Kumho Challenge” un Nacionālās klases spēkrati. Plānots, ka kopumā septiņās ieskaites cīņās dosies 75 sportisti no trim Baltijas valstīm, Krievijas, Vācijas un Čehijas.

Skatītāju ērtībām Biķernieku trases tribīnēs ir pieejams bezmaksas wi-fi internets un ar tā palīdzību līdzjutēji varēs sekot līdzi sportistu rezultātiem un apļu laikiem portālā www.results.lv.

Volgu klases kopvērtējumā galvenais favorīts cīņā par „Dzintara apļa” kausu ir Antons Dolgopolovs, taču viņa kopvērtējuma līderpozīcija cieta zaudējumus iepriekšējā posmā, kad pievīla tehnika. Līdz ar to pirms pēdējās sacīkstes uz uzvaru kopvērtējumā pretendē arī Normunds Dobums, Andrejs Paupers un Ivars Janeks. Viss izšķirsies svētdien Biķernieku trasē!

VAZ-1600 klasē pārliecinošs kopvērtējuma līderis ir Ivars Vasaraudzis, taču pēdējā posma uzvaras vēl jānoskaidro. Pēteris Laipnieks, Gints Bremze un citi nav gatavi samierināties ar titulētā sportista dominanci. VAZ-1300 klasē Pēterim Ziemanim un Mārtiņam Lagzdiņam jānoskaidro, kurš būs pirmais sezonā. Taču sacīkstēs uzvarētājs var izrādīties arī kāds cits sportists.

„Formula Mondial” klasē par uzvaru šajās sacensībās un sezonas kopvērtējumā cīnīsies igaunis Jāks Kūla un lietuvietis Alberts Pundža. Savukārt „Formula Easter” ieskaitē Andris Griķis noteikti vēlēsies jau nodrošināto līderpozīciju apstiprināt ar uzvaru.

Volgu, kā arī „Kumho Challenge” un Nacionālās klases ieskaitēm šis būs arī Latvijas čempionāta pēdējais posms, kad līdzjutēji ar nepacietību gaida, kuri būs sezonas čempioni!

Paralēli sacensībām Biķerniekos notiks arī citas aktivitātes gan lieliem, gan maziem skatītājiem un auto lietu interesentiem. Notiks drifta šovs, kurā būs iespēja piedalīties kādam no skatītājiem, „Autobrava” veiklības trase un citi interesanti notikumi.

Sacensības notiks 15.septembrī, ieeja trasē no plkst.10:00. Biļetes cena Ls 2,00. Vairāk informācijas www.bksb.lv  vai  dzintaraaplis.lv.

IMG_1803

Izsaki savu viedokli