Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirmo reizi Citroen C4 Cactus plašākai sabiedrībai tika atrādīts Frankfurtes auto izstādē. Tagad braucamrīka pirmie prototipi jau ripo pa Eiropas valstu ceļiem, izmēģinot izstrādājumu reālos apstākļos.

Cactus būs kā C4 modeļu gammas papildinājums, kas iemieso vairākas detaļas no C4 Picasso. Savdabīgā paskata auto iedveš pārliecību ražotājam – Citroen ir pārliecināts, ka braucamrīkam izdosies iekarot daudzu pircēju sirdis.

Cactus koncepts ir 4,21 metrus garš, 1,75 metrus plats un 1,53 metrus augsts. Klīrensa augstums sasniedz 21 centimetru un tas viss tiek veidots uz Citroen jaunās EMP 2 šasijas.

Kaut arī spiegu foto atklāj, ka vairākas koncepta detaļas ir zudušas, tomēr kopējais auto tēls ir saglabāts. Tiesa gan, par izmaiņām auto interjerā, kur būtu jūtama jaunāko tehnoloģiju klātbūtne, pagaidām ziņu nav.

Spēkrats saņems arī īpaši izstrādāto „Airbumps” tehnoloģiju. Tā paredz, ka auto bamperi saņems īpaši veidotas gaisa kapsulas, kas absorbēs vieglu triecienu radītās sekas.

Domājams, ka pārdošanā Cactus nonāks jau februārī saņemot īpaši ekonomiskos Hybrid Air dzinējus. Tie ļaus veikt 100 km, patērējot vien 2,5 litrus uz 100 km.

Saistītās tēmas: Citroen

Izsaki savu viedokli