Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Nosaukuma “Nokia” izkaušana no kompānijas Microsoft rindām turpinās pilnā sparā, tādēļ ir neizbēgams tas brīdis, kad debiju piedzīvos pirmais Lumia sērijas viedtālrunis, kas oficiāli tiks dēvēts par “Microsoft Lumia”.

Microsoft un Nokia darījums noslēdzās jau šā gada aprīlī, un, neraugoties uz faktu, ka jau toreiz bija zināma “Nokia” nosaukuma nākotne Microsoft kompānijā, līdz šim visi Lumia sērijas viedtālruņi un planšetdatori varēja lepoties ar piederību Nokia ierīču rindām.

Taču nākamās nedēļas otrdienā, domājams, šī tradīcija tiks pārtraukta, jo dienasgaismu ieraudzīs pirmā Lumia ierīce, kas oficiāli saņems “Microsoft” nosaukumu.

Uz šādu notikumu pavērsienu norāda Microsoft klajā laistais ielūgums uz 11. novembrī plānotu pasākumu, kurā debiju piedzīvos ierīce, kas nodrošinās mobilo ierīču sniegtās iespējas ikvienam.

Nesen izskanējušās baumas liek domāt, ka ierīce būs budžeta klases viedtālrunis, kas lepojas ar 5 collu qHD izšķirtspējas displeju. Baumu apvīto Microsoft Lumia viedtālruni darbinās 1,2 GHz Snapdragon 200 procesors, 1 GB operatīvā atmiņa, bet iebūvētās atmiņas apjoms sasniegs 8 GB. Izstrādājums atbalstīs LTE tīklus un divas SIM kartes vienlaikus.

more-lumia-620x347

Saistītās tēmas: lumiamicrosoft

Izsaki savu viedokli