Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēdējā laikā ASUS Eee PC klēpjdators ir kļuvis par vienu no apspriestākajiem portatīvajiem datoriem, un tam ir uzradušies daudz atbalstītāji, jo šim produktam ir ļoti pievilcīga cena, kā arī visai labs vizuālais tēls un kompakts izmērs. Tādēļ kompānija ASUS paziņojusi par jaunas šī klēpjdatora versijas izveidi. Tomēr lielu kritiku izpelnījās šī neiedomājami lētā klēpjdatora mazais 7″ LCD ekrāns, kuram bija salīdzinoši zema izšķirtspēja – vien 800 x 480 pikseļi. Otra lieta, kas izpelnījās kritiku bija 4 GB SSD disks, jo lai gan SSD disku tehnoloģijas lietošana ir liels pluss, par tādu nevarētu nosaukt tā mazo 4 GB ietilpību, ar ko pietiek vien nelielam informācijas daudzumam. Šo trūkumu gan daļēji varēja novērst, lietojot augstas ietilpības SD (SDHC) atmiņas kartes.


ASUS Eee PC pašreizējā versija

Tomēr šos abus trūkumus paredzēts daļēji novērst jaunajā ASUS Eee PC versijā, kas dienasgaismu ieraudzīs 2008. gadā. Tai būs 10 collu ekrāns, un, lai gan vēl nav oficiālas informācijas par tā izšķirtspēju, eksperti lēš, ka tā varētu būt 1024 x 600 pikseļi. Uzlabojumi paredzēti arī iebūvētā datu nesēja ietilpības sakarā, jo jaunajai versijai būšot 8 GB SSD disks.

ASUS runas vīrs Holgers Šmits informēja, ka 10 collu versija izmēros būšot tāda pati kā 7 collu versija (tās ekrāns aizņem salīdzinoši nelielu daļu no datora vāka), līdz ar to kompānija visticamāk iebūvētos skaļruņus un tīmekļa kameru pārvietot citur, jo tiem vairs nepietiks vietas blakus ekrānam, ja tā izmērs būs 10″, bet datora izmēri nemainīsies.

Pagaidām gan nav zināma ierīces cena.

Labojums: Kompānija ASUS ir paziņojusi, ka tuvākajā laikā tomēr netiekot plānots izgatavot 10 collu versiju, jo kompānija netiekot galā ar lielo pieprasījumu pēc 7 collu versijas.

Izsaki savu viedokli