Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Acer ir spēris vel vienu soli viedtālruņu lauciņā. Izziņotais Liquid E2 viedtālrunis jau maijā nonāks vairāku Eiropas valstu tirgos un varēs lepoties ar 4,5 collu displeju.

Viedtālrunis tiks aprīkots ar četru kodolu 1,2 GHz procesoru un 1 GB operatīvo atmiņu. Savukārt dokumentus, mūziku un citus failus būs iespējams saglabāt 4GB ietilpīgā iebūvētajā atmiņā,  bet, pateicoties microSD atbalstam, to būs iespējams palielināt.

acer liquid

Tiesa gan, 4,5 collu ekrāns atbalstīs tikai qHD izšķirtspēju. Ierīces aizmugurē būs novietota 8 megapikseļu kamera, kas spēs uzņemt 1080p video (līdz 30 kadriem sekundē), savukārt priekšā atradīsies 2 megapikseļu kamera.  Saprotams, ka neiztiks bez Wi-Fi, Bluetooth 3.0 un citiem savienojumiem. Tāpat ierīce tiks apgādāta ar iebūvētu radio un A-GPS .

Viedtālrunis Beļģijas, Nīderlandes, Ukrainas un Francijas veikalu plauktos nonāks jau maija vidū, bet nedaudz vēlāk to būs iespējams iegādāties Spānijā, Lielbritānijā, Itālijā, Vācijā un Krievijā. Par telefona pieejamību citās valstīs vel ziņu nav. Ierīces cena plānojama 230 eiro apmērā.

acer liquid 2

Saistītās tēmas: acerviedtālruņi

Izsaki savu viedokli