Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja pagājušā gada jaudīgākais mobilais procesors, ko varēja atrast viedtālruņu korpusos, bija Snapdragon 800, tad tagad stafetes kociņu pārņēmis Snapdragon 801. Tiesa, Qualcomm nesnauž un jaunākā informācija liecina, ka pavisam drīz būs pieejami viedtālruņi ar vēl jaudīgākiem kompānijas procesoriem.

Informācija vēsta, ka pirmais tālrunis, kas saņems jaudīgo Snapdragon 805 procesoru (2,5 GHz, četri Krait 450 kodoli) un Adreno 420 grafisko procesoru, būs Dienvidkorejas Pantech ražotais Vega Iron 2. Tiesa, jau sākumā jāmin, ka viedtālrunis nebūs paredzēts Eiropas valstu tirgiem un to varēs iegādāties tikai Dienvidkorejas patērētāji.

Saprotams, ka (līdzīgi kā minētais Qualcomm procesors) arī pārējā tehniskā specifikācija būs augstas klases. Vega Iron 2 varēs lepoties ar 2 GB operatīvo atmiņu, divām kamerām (13 MP aizmugurē un 3 MP kameru priekšpusē), LTE tīklu atbalstu, 5,5 collu 1080p izšķirtspējas displeju. To visu ar enerģiju apgādās 2800 mAh akumulators, savukārt operētājsistēmas funkcijas veiks vēl nezināma Android versija.

vega iron 2

Saistītās tēmas: Qualcomm

Izsaki savu viedokli