Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpmāk ar Nvidia Tegra procesoriem un Android operētājsistēmu tiks aprīkoti ne tikai dažādi planšetdatori un viedtālruņi, bet arī Honda ražotie spēkrati. Iepriekšējais teikums nav viss pārpratums, bet gan Japānas autobūves giganta mēģinājums neatpalikt no konkurentiem izklaides sistēmu lauciņā.

Šonedēļ Honda paziņoja, ka 2015. gada Civic, Civic Tourer un CR-V modeļi, kas būs pieejami Eiropā, saņems Honda Connect sistēmu, kas varēs lepoties ar vairākām izklaidējošām, noderīgām aplikācijām un funkcijām, piemēram, radio, atpakaļskata kameru un GPS navigāciju.

Honda Connect sistēma ir veidota uz Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich bāzes, bet to darbina Nvidia izstrādātā Tegra mikroshēmu kopa. Jāatzīmē, ka visa informācija tiks attēlota uz 7 collu displeja.

Nvidia apgalvo, ka dotajā brīdī ar kompānijas mikroshēmām ir apgādāti vairāk nekā seši miljoni spēkratu, savukārt tuvāko piecu gadu laikā pārdošanā tiks laisti vēl 25 miljoni spēkrati ar Nvidia izstrādātajām mikroshēmām.

Tikmēr Honda norāda, ka Nvidia izstrādātā platforma ne tikai izveido tiltu starp viedajām ierīcēm un auto industriju, bet kas vēl svarīgāk – padara braukšanu drošāku.

screen-shot-2014-10-02-at-09-12-56-620x419

Saistītās tēmas: androidhondanvidia

Izsaki savu viedokli