Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Japan Display Inc., kas ir vadošais uzņēmums mobilo displeju sfērā, ir prezentējis jauna tipa displeju tehnoloģiju – WhiteMagic.

5 collu (12,6 cm) White Magic displeji nodrošina 1080×1920 pikseļu izšķirtspēju un iespaidīgu 446 ppi blīvumu. Izstrādes stacijā atrodas arī 6 collu variants un dažādi citi displeji, kuru izšķirtspējas variē no VGA standarta līdz pat FullHD standartam.

WhiteMagic tehnoloģija nozīmē, ka katram dominējošajiem RGB (red, green, blue) pikselim papildus tiek pievienots viens baltas krāsas subpikselis. Rezultātā displejs nodrošina daudz izteiktāku balto krāsu un augstāku spilgtumu, demonstrējot lielisku sniegumu spēcīga dabiskā apgaismojuma apstākļos.

Tāpat izstrādātājiem nācās izveidot minētajai tehnoloģijai speciālu algoritmu. Pateicoties tam, neraugoties uz būtiskajiem attēla kvalitātes ieguvumiem, nepieaug enerģijas patēriņš.

Jau tagad Japan Display ir uzsākuši WhiteMagic displeju masveida ražošanu un, domājams, ka jau tuvākā vai tālākā nākotnē varēsim ieraudzīt šos displejus viedtālruņos un planšetdatoros.

magic white

Saistītās tēmas: displeji

Izsaki savu viedokli