Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaguar piesaka nākamās paaudzes īpaši vieglu tehnoloģiju pilnīgi jaunas, izcilas alumīnija vienlaidu konstrukcijas veidā.  Tā ir ļoti viegla, ārkārtīgi izturīga un tajā izmantotas inovatīvas tehnoloģijas, kas izceļ Jaguar ilgtspējas stratēģiju. Šī uzlabotā, īpaši vieglā konstrukcija veidos jaunā nākotnes Jaguar klāsta bāzi; pirmais ražojums būs vidēja izmēra izcilā C/D segmenta Sedan, ko varēs nopirkt 2015. gadā. Šis būs segmentā pirmais ražojums ar alumīnija vienlaidu konstrukciju un tiek plānots, ka tas būs vismodernākais, efektīvākais un labākais sporta Sedan savā klasē.

Jaudu nodrošinās dzinēju klāsts, kas ietver jaunu jaudīgu, ekonomisku benzīna un dīzeļdzinēju saimi, kurus uzbūvēs Jaguar Land Rover jaunajā AK dzinēju ražotnē. Līdz ar to Jaguar varēs piedāvāt automobiļus ar savā klasē vadošo sniegumu, ieskaitot maksimālo ātrumu virs 300 km/h (186 jūdzes/h) un izmešu līmeni zem 100g CO2 uz km.

Jaguar-C-X17-Crossover-Concept-Designboom01

Raugoties nākotnē, C-X17 koncepcija parādīs jaunās, izcilās alumīnija vienlaidu konstrukcijas īpašības.

Tā apvieno tādas Jaguar raksturīgās īpašības kā izsmalcinātu dizainu un sportisku sniegumu ar visurgājēja pārliecinošo braukšanas stilu un izcilu pielāgojamību.

C-X17 ir arī modernas salona tehnoloģijas, kas ietver interaktīvo virsmas konsoli – vairāku ekrānu informācijas un izklaides tīklu, kas savieno pasažierus savā starpā un ārējo pasauli pa sociālo mediju kanāliem.

   „C-X17 sporta Crossover pārstāv jaunu, aizraujošu Jaguar virzienu. Tā mērķis ir izcelt pilnīgi jauno alumīnija konstrukciju. Ar šo tehnisko bāzi mēs ievērojami paplašināsim Jaguar ražojumu piedāvājumu, tirgus potenciālu un pievilcību klientu acīs. Šī jaunā filozofija pārcels luksusa ražojumu tehnoloģijas pieejamu cenu segmentā, un, apvienojumā ar mūsu jaunajiem, neticami ekonomiskajiem dzinējiem, mēs noteiksim jaunu globālu standartu. Papildinot šīs racionālās vērtības ar klasē vadošo dinamiku un Jaguar slavenajām skaistajām un tīrajām formām, mēs iegūstam formulu tūlītējam izrāvienam.“ Adrians Holmārks [Adrian Hallmark], Jaguar Cars globālā zīmola direktors

„Mēs izstrādājām C-X17 no nulles, izmantojot noteiktu principu kopumu, dziļi izjūtot Jaguar būtību: pievilcīgas proporcijas, tīras līnijas, formu līdzsvars. Pašpārliecināts un jaudīgs, vienlaikus pievilcīgi juteklisks – C-X17 ir izteiksmīgs, nepārprotams Jaguar.“Aiens Kalums [Ian Callum], Jaguar dizaina direktors

Saistītās tēmas: automašīnasjaguar

Izsaki savu viedokli