Aktuāls

CES izstādes ietvaros Jabra papildinājuši savu piedāvājumu ar trim jauniem austiņu modeļiem – Jabra Revo, kuras pieejamas kā bezvadu, tā vada versijā, kā arī Jabra Vox.

Jabra_Revo_Wireless_image_1440x810px_06

Abu versiju Jabra Revo austiņu korpuss veidots no alumīnija. Austiņu vadā iebūvēta pults, kas būs saderīga ar lielāko daļu aktuālo viedtālruņu. Apvienojumā ar Jabra Sound App aplikāciju, kas pieejama Android un iOS darbinātām ierīcēm, tās sola nodrošināt lielisku skanējumu. Arī Revo bezvadu versija aprīkota ar pulti, šajā gadījumā tā ir skārienjutīga un iebūvēta vienā no austiņām. Kā ziņo Jabra, tad abas Revo versijas veidotas maksimāli izturīgas un spēs izturēt kritienus un locīšanu, tāpat arī tām ir izturīgi kabeļi.

Jabra_Vox_image_1440x810px_04

Jabra Vox ir in-ear tipa austiņas, kuras līdzīgi Jabra Revo, aprīkotas ar iebūvētu pulti. Tāpat arī tām ir izturīgi kabeļi, kuri spējot izturēt pat 15 kilogramu svaru. Komplektā ar Jabra Vox iekļauti ColorCore EarGels uzgaļi, kuri spēs nodrošināt komfortablu mūzikas klausīšanos pat visas dienas garumā.

Jaunie Jabra produkti būs pieejami martā, to cenas svārstīsies no 100 ASV dolāriem par Jabra Vox, līdz 200 un 250 dolāriem par attiecīgi Jabra Revo vada un bezvadu versijām.

Saistītās tēmas: austiņasjabra

Izsaki savu viedokli