Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību un atbilstoši valdības uzdotajam, CSDD sadarbībā ar satiksmes drošībā un satiksmes organizācijā iesaistītajām atbildīgajām institūcijām – Valsts policiju, VAS „Latvijas Valsts ceļi” un Rīgas domes Satiksmes departamentu, izstrādājusi pirmo 20 stacionāro ātruma kontroles mērierīču atrašanās vietas.

Tās tiks publiskotas pirmdien – 2014.gada 3.martā, preses konferencē, kurā piedalīsies Satiksmes ministrijas, CSDD un Valsts policijas pārstāvji. Preses konferencē aicināti piedalīties arī auto žurnālisti un satiksmes drošības eksperti, kuri izteiks savu viedokli par stacionāro radaru izvietojuma karti.

5053702_ORIGINAL_1363617498.jpg

Preses konference notiks Biķernieku kompleksās sporta bāzes (BKSB) birojā S.Eizenšteina ielā 4, pirmdien, 2014.gada 3.martā, plkst.13:00.

Darba kārtībā:

  • stacionāro radaru ieviešanas nepieciešamība un kārtība;
  • radaru vietu izstrādes principi;
  • radaru kartes prezentācija un viena radara „pase”.

Stacionāru radaru atgriešana ceļu satiksmē, ar nolūku bīstamākajās vietās samazināt auto plūsmas vidējo braukšanas ātrumu, ir viens no pasākumiem kā uzlabot satiksmes drošību. Bez radaru ieviešanas netiks aizmirsts arī par  sabiedrības informēšanu un prevenciju, likumdošanas pilnveidi, kā arī satiksmes infrastruktūras uzlabošanu.

Radaru karte: https://mapsengine.google.com/map/u/0/edit?mid=zqWgRc-lhNx4.kT98oglnRRUQ

Saistītās tēmas: automašīnaFotoradari

Izsaki savu viedokli