Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kickstarter kampaņu ir uzsācis jauns projekts, kam 3D attēlu skenēšana būtu jāpadara gan daudz vienkāršāka, gan lētāka. Īsā laikā tas izpelnījies plašu sabiedrības uzmanību un ātri vien savācis nepieciešamo līdzekļu apjomu.

Kopš parādījušies 3D tipa printeri, arī 3D skeneri ir kļuvuši populāri. Tiesa gan, tie vēl joprojām ir salīdzinoši dārgi – reti, kad cena ir zemāka par 1000 ASV dolāriem. Šo situāciju gan maina Sanfrancisko bāzētā uzņēmuma Occipital izstrādātais Structure Sensor, kas savietojams ar iPad ierīcēm. Tā cena ir vien 349 dolāri.

3d scan ipad 2

Izstrādājums aizvakar uzsāka Kickstarter ziedojumu vākšanas kampaņu, kuras mērķis bija sasniegt 100 tūkstošu dolāru atzīmi. Liels bija autoru pārsteigums uzzinot, ka vienas dienas laikā saziedoto līdzekļu apjoms ir pārsniedzis 323 tūkstošus dolāru.

Ierīce aprīkota ar diviem infrasarkano staru sensoriem, kas ietērpti alumīnija korpusā. Lai izvairītos no liekiem planšetdatora enerģijas zudumiem, Structure Sensor ir apgādāts ar iebūvēto akumulatoru, kas nodrošinās četru stundu ilgu skenera izmantošanu.

Šis 3D skeneris ne tikai spēj uztver neliela izmēra objektus, bet arī spēs noskenēt istabas izmēra dimensijas. Tāpat ierīci spēj nodrošināt arī sava veida nakts redzamību.

3d scan ipad

Saistītās tēmas: gadžetiipad

Izsaki savu viedokli