Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šīs darba nedēļas vidū vēstījām, ka Apple Watch cena varētu sasniegt pat piecus tūkstošus ASV dolāru. Saprotams, ka iPhone viedtālruņi uz apzeltītā viedpulksteņa fona izskatīsies vienkārši prasti, tādēļ kompānija Goldgenie izveidojusi īpašas iPhone versijas, lai viedtālrunis izskata un cenas ziņā neatpaliktu no viedpulksteņa.

Goldgenie izveidojis un piedāvā iegādāties iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņus ar 24 karātu (4,8 grami) zelta, rožu zelta vai platīna apdari. Tikmēr ierīces priekšpuse ir pieejama baltā vai melnā krāsā. Goldgenie piedāvā iespēju izrotāt Apple logo ar Svarovski kristāliem.

iphone6_elite_swa_lg_gold_1

Kompānija piedāvā iegādāties 16 GB, 64 GB un 128 GB viedtālruņa versijas, bet to cena sāksies no 3170 eiro, savukārt cenas starpība starp 16 GB un 128 GB modeļiem ir 500 eiro. Patīkami gan, ka uzņēmums apmaksā sūtīšanas izdevumus.

iphone6_elite_swa_lg_platinum_2

Interesanti, ka Goldgenie izveidojis arī vēl ekskluzīvākas viedtālruņa versijas speciāli Tuvo Austrumu valstu iedzīvotājiem, ļaujot iegādāties jau minētās viedtālruņa versijas ar Kuveitas, Irākas, Bahreinas, Omānas, Kataras, Saūda Arābijas vai AAE valsts ģerboni. Tiesa, šīs versijas pieejamība ir ierobežota – 99 eksemplāri no katra apdares veida.

iphone 6 gold plated

Nobeigumā jāmin, ka visi viedtālruņi tiek piegādāti elegantā ozolkoka kastē un, ja jau esi paspējis iegādāties iPhone 6 viedtālruni, taču, tavuprāt, tas ir pārāk prasts, Goldgenie piedāvā iespēju to apzeltīt.

iphone6_elite_swa_lg_platinum_3

Saistītās tēmas: apzeltītsiphone 6iphone 6 plus

Izsaki savu viedokli